Znakomite wyniki egzaminów 8-klasisty oraz gimnazjalnego

Podaję poniżej wyniki tegorocznych egzaminów 8-klasisty oraz gimnazjalnego.

Nasi uczniowie z obu tych egzaminów uzyskali wyniki plasujące zarówno Prywatną Szkołę Podstawową nr 72 „Szkołę Marzeń”, jak i Prywatne Gimnazjum nr 2 „Szkołę Marzeń” w Piasecznie w dziewiątym staninie, czyli w wąskiej grupie ok. 4 procent polskich szkół z najwyższymi średnimi wynikami.

Brawo!

Kazimierz Stankiewicz

Dyrektor Szkół

 

EGZAMIN 8-KLASISTY

egzamin

Poznajemy legendy warszawskie – Gimnazjaliści w roli przewodników po Starówce…

IMG_0624

Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie wspólnych zabaw dla gimnazjum i młodszych kolegów ze Szkoły Podstawowej. A gdy można zabawę połączyć z nauką to powstaje kreatywna kombinacja edukacji na wesoło. Tak tez było tym razem. Gimnazjaliści przygotowali dla trzecioklasistów grę terenową pod hasłem: „Poznajemy legendy warszawskie”.

Rajd szlakiem „Kamieni na szaniec” Sprawdzian ze znajomości treści lektury w nieco innej formie…

IMG_9708

Mimo pochmurnej pogody  nasi dzielni gimnazjaliści już rano 22.05.19 wyruszyli szlakiem bohaterów znanej powieści A. Kamińskiego. Celem wyprawy było uczczenie pamięci postaci z „Kamieni na szaniec” i ukazanie związków utworu literackiego z rzeczywistością. Co innego bowiem przeczytać, a co innego zobaczyć „na własne oczy”.

Uczniowie zo…

Rodzinny piknik w szkole marzeń

Sukces tenisistów stołowych !

dav
Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Wojtek Gabler, Bartek Szołkowski i Mikołaj Massalski wywalczyli trzecie miejsce na XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Gratulacje!!!

Nasi geniusze! Laureaci Konkursów Przedmiotowych!

20190509_112538 (1)

9 maja 2019 r. w Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyły się uroczyste podsumowania konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019. Z kierownictwem Kuratorium Oświaty w Warszawie: p. Aurelią Michałowską, p. Dorotą Skrzypek i  p. Krzysztofem Wiśniewskim spotkali się laureaci Konkursów Przedmiotowych…

Copyright © 2013 SZKOŁA MARZEŃ All Rights Reserved