Szkoła proponuje całodzienne wyżywienie, a posiłki przygotowywane są przez zespół kucharzy firmy Artur Rosmanowski lub w barku ze zdrową żywnością prowadzonym przez panią Bernadettę Pankowiecką.
Rano proponowane są dzieciom typowe posiłki jak jajecznica, zupy mleczne, kanapki, a w ramach czesnego ciepły napój (kakao, herbata, mleko).
Szkoła uczestniczy w unijnym programie ,,owoce w szkole’’, w którego ramach uczniowie regularnie, nieodpłatnie otrzymują świeże owoce, warzywa i soki.
Na obiad można jeść danie mięsne, wegetariańskie, dla alergików lub też zamówić świeżą pizzę, tortillę, hamburgera, zapiekanki a także sałatki, świeżo wyciśnięty sok lub na miejscu przygotowany koktajl.
Bogate menu oferowane jest także po południu, na podwieczorek czy wczesną kolację.

AKTUALNE MENU DOSTĘPNE NA STRONIE:
www.kreatywnakuchnia.com/menu

www.kreatywnakuchnia.com