„Piosenka jest dobra na wszystko”

Jeremi Przybora

Od kiedy tylko pamiętam- śpiewałam. Było i poważnie, i wesoło, zdarzało się profesjonalnie i zupełnie rekreacyjnie. Ludzi takich jak ja jest wielu. Miałam szczęście ich spotkać. A jak już spotkałam to nie puściłam. I tak właśnie, przeszło rok temu, zupełnie przypadkiem zawiązał się chór Quasi Coro.
Czym jest Quasi Coro? W kilku zdaniach nie da się chyba powiedzieć. Ale najważniejsze- grupa wspaniałych osób- rodziców i nauczycieli naszej szkoły, którzy spotkali się w pół drogi, by mówić tym samym głosem. Głosem muzyki.
Wykonujemy repertuar różny, nieograniczony. Są to pieśni Czarnego Lądu, standardy jazzowe, kolędy wielu narodów, a ostatnio zakochaliśmy się w psalmach Mikołaj Gomółki.
Wszystkich, którym muzyka w duszy gra zapraszamy do nas. Liczba miejsc nieograniczona. Jest jednak jeden warunek- każdy członek chóru wnosi ze sobą dobrą, nową energię.

Śpiewająco pozdrawiam,
Marta Jędrzejczyk
dyrygent

WYKONANIA CHÓRU QUASI CORO