Zmiana terminu dnia otwartego w PALO

W związku z tym, że 7 marca odbędzie się Międzynarodowy Salon Edukacyjny „Perspektyw”,  ulega zmianie termin dnia otwartego dla kandydatów do PALO oraz ich rodziców.

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w PALO 14 marca (sobota) , o godz. 10.00.

Dzień otwarty w PALO

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

P_20200113_125444

W zakończonej niedawno kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2019 wzięli udział uczniowie klas pierwszych PALO. Chłopcy rozwiązywali zadania z dziedziny algorytmiki i programowania. Najlepszy wynik osiągnął Franek Zaręba z klasy 1B.
Wszystkim uczniom gratulujemy udziału!

Spotkanie z atomową MARIĄ – wizyta w NARODOWYM CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCH W ŚWIERKU

1
W dniu grudniu odbyła się wycieczka edukacyjna uczniów PALO -rozszerzających przedmioty ścisłe, do Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Świerku.

NCBJ realizuje zadanie upowszechniania wiedzy o jednym z najwspanialszych odkryć, jakim było odkrycie promieniotwórczości, jej charakterystyki i zastosowań w nauce, technice, ekologii, medycynie, jak również pokojowym wyk…

NOC BIOLOGÓW na Wydziale Biologii UW

-1083103450528354051

W piątek 10 stycznia wspólnie z innymi fascynatami biologii, celebrowaliśmy 9 już edycję ogólnopolskiej Nocy Biologów. Hasłem przewodnim tegorocznej uroczystości były: Globalne zmiany środowiska.
W związku z trwającym sporem o globalne zmiany klimatyczne i ich wpływ na ró…

Już jest zakres materiału na egzaminy wstępne do PALO

Kandydaci do klasy I naszego liceum ogólnokształcącego w roku szkolnym 2020/21 już mogą poznać wymagania do egzaminów wstępnych. Można z nimi się zapoznać na szkolnej stronie w zakładce „Rekrutacja”. W tym samym miejscu można poznać również harmonogram rekrutacji.

Kazimierz Stankiewicz

Dyrektor PALO