Imię rodzica:
Imię dziecka:
Nazwisko dziecka:
Rok urodzenia dziecka:
Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną

HARMONOGRAM REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2020/21:

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/20

Nabór uczniów do PALO na rok szkolny 2019/20 w głównym terminie zakończył się 9 marca.  Rodziców uczniów zainteresowanych ewentualnymi wolnymi miejscami w klasie I  prosimy o przesłanie powyższego e-formularza.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIA KLASY I PALO W ROKU SZKOLNYM 2019/20

Zwracamy uwagę na to, że podręczniki na poziomie rozszerzonym należy wybrać w zależności od tego, jaki profil wskazany został w pisemnej deklaracji złożonej w sekretariacie szkoły. Przedmioty występujące w danym profilu można sprawdzić poniżej:

Załącznik nr 1 do Oświadczenia o wyborze profilu – dot. absolwentów GIMNAZJUM

Załącznik nr 2 do Oświadczenia o wyborze profilu – dot. absolwentów 8-LETNIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Wykaz podręczników dla 4-letniego LO (dla absolwentów szkół podstawowych):

Lista podręczników

Wykaz podręczników dla 3-letniego PALO (dla absolwentów gimnazjum):

Lista podręczników

Od kilku lat niektórzy Rodzice naszych uczniów korzystają z możliwości nabycia podręczników za pośrednictwem portalu http://mojepodreczniki.pl/

Pomimo zasadniczo pozytywnych opinii nt. powyższej firmy ze strony Rodziców naszych uczniów, którzy byli jej klientami, czujemy się w obowiązku zaznaczyć, iż nasza szkoła nie ponosi odpowiedzialności za jakość usług świadczonych przez powyższy podmiot.

Kontakt do osoby opiekującej się naszymi szkołami – w razie ewentualnych pytań lub problemów: p. Marta Prask, m.prask@eduksiazka.pl, tel.: 601 674 509.

Regulamin rekrutacji do PALO- rok szkolny 2020/21

Podanie o przyjęcie do PALO

Oświadczenie o wyborze profilu, I-II języka obcego

Załącznik nr 1 do Oświadczenia o wyborze profilu – dot. absolwentów GIMNAZJUM