Imię rodzica:
Imię dziecka:
Nazwisko dziecka:
Rok urodzenia dziecka:
Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną

Oto 10 powodów, dla których warto wybrać PALO

Szanowni Państwo,

1.      Terminy uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21 podamy na szkolnej stronie internetowej w momencie, gdy będziemy znali zasady reżimu sanitarnego spowodowanego pandemią koronawirusa, ustalone przez MEN.

2. Poniżej znajdą Państwo listę podręczników obowiązujących w naszej szkole w roku szkolnym 2020/21 z następującymi uwagami:

Podręczniki na poziomie rozszerzonym należy wybrać w zależności od tego, jaki profil wskazany został w pisemnej deklaracji złożonej w sekretariacie szkoły. Przedmioty występujące w danym profilu można sprawdzić poniżej.

Od kilku lat niektórzy Rodzice naszych uczniów korzystają z możliwości nabycia podręczników za pośrednictwem księgarni Booklandl:

Kontakt do osoby opiekującej się naszymi szkołami – w razie ewentualnych pytań lub problemów: p. Marta Prask, m.prask@eduksiazka.pl, tel.: 601 674 509.

Pomimo zasadniczo pozytywnych opinii nt. powyższej firmy ze strony Rodziców naszych uczniów, którzy byli klientami ww. firmy,  czuję się w obowiązku zaznaczyć, iż nasza szkoła nie ponosi odpowiedzialności za jakość usług świadczonych przez powyższy, niezależny od szkoły podmiot.

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/21:

Szkolny zestaw podręczników kl 1 _PALO_2020-21

Szkolny zestaw podręczników kl 2._4-letnie PALO_2020-21