Szanowni Państwo,

rozpoczynamy akcję charytatywną pod hasłem:

SPEŁNIAMY MARZENIA

W tym roku, podobnie jak i w poprzednim, pragniemy pomóc potrzebującym z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach koło Konstancina. Jest on jedną z najstarszych tego typu placówek w Polsce, założoną przez Teresę Strzębosz w 1958 roku.

W chwili obecnej w tym domu przebywa kilka matek w ciąży i a z małymi dziećmi.

Chcielibyśmy wspomóc  kobiety i ich dzieci, które z różnych powodów musiały szukać opieki w Domu Samotnej Matki.

Pamiętajmy o maksymie:

Zawsze, kiedy potrafisz dzielić się z innymi i obdarzasz ich radością… jest Boże Narodzenie.

Teraz trochę szczegółów:

Akcję rozpoczynamy 19  listopada , kończymy 12 grudnia.

Zbieramy produkty dla dzieci od urodzenia do 1 roku życia:

- chusteczki nawilżane ,

- jednorazowe pieluchy,

- podkłady higieniczne,

- kaszki,

- deserki,

- słoiczki warzywne,

- obiadki,

- kosmetyki dla niemowlaków,

Zbieramy także:

-produkty higieniczne, kosmetyki, odżywki, bieliznę  i innego rodzaju akcesoria  dla kobiet w ciąży i karmiących mam

- artykuły gospodarstwa domowego( płyny, proszki, ściereczki, mopy  itp.)

Zbieramy także nowe lub  używane  (uprane i w dobrym stanie) ubranka zimowe dla rocznej dziewczynki.

Do akcji włącza się także Mały Samorząd Uczniowski, który na początku grudnia zorganizuje WYPRZEDAŻ GARAŻOWĄ.

Uzyskane w ten sposób pieniążki przeznaczymy  na pomoc mieszkańcom Domu Samotnej Matki

O szczegółach wyprzedaży poinformujemy Państwa wkrótce.

Agnieszka Skolimowska- Gryc

Aleksandra Rybka