AUTUMN COLOURS

IMG_20200911_115204
Uczniowie klas pierwszych podsumowali pierwsze tygodnie nauki języka angielskiego w naszej szkole projektem „Autumn colours”. Podczas projektu dzieci ćwiczyły nazwy kolorów w języku angielskim: red, yellow, orange, green, brown, blue, oraz mogły wykazać się kreatywnością tworząc kompozycje z przyniesionych…

HANG UP OUR SUMMER MEMORIES

IMG_20200903_115609

W pierwszym po wakacjach tygodniu nauki, uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział w projekcie językowym dotyczącym wakacji. Dzieci rysowały swoje wspomnienia, oraz opowiadały o wakacyjnych przeżyciach i przygodach ćwicząc słownictwo w języku angielskim: sea, mountains, lake, camp, swimming pool, tent, etc, ora…

Przygody Małego Podróżnika

IMG_7075

Koło zainteresowań „Przygody Małego Podróżnika” ruszyło już pełną parą. Uczniowie z wielkim zapałem rozpoczęli swoją podróż po Świecie. Ostatnio odwiedzili Włochy i Szwajcarię. Dzieci prezentowały ciekawostki z wybranych regionów. Jedna z uczennic wykonała makietę Włoch.

Agnieszka Czernikowska

CROSSING THE ROAD SAFELY

20200911_102510
Na początku września uczniowie zerówki, w ramach nauki języka angielskiego, uczestniczyli w projekcie „Crossing the road safely”. Najpierw nauczyliśmy się słownictwa oraz zwrotów w języku angielskim związanych z bezpiecznym przechodzeniem przez jezdnię, a następnie wyruszyliśmy na wycieczkę po okolicy. Ćwiczyliśmy poz…

Zakończenie roku szkolnego 2019/20- online

Konkurs Piosenki Angielskiej

Melania Stebnicki – 1 miejsce
Paulina Gałkowska – 2 miejsce Tola Łoś -2 miejsjce ex…