Zakończenie roku szkolnego 2019/20- online

Bezpieczne wakacje z Parą Prezydencką

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji „Bezpieczne wakacje z Parą Prezydencką”.  W ogrodach Pałacu Prezydenckiego i Belwederu co roku gościły setki dzieci z całej Polski  poznając zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego.

Swoją wiedzą z najmłodszymi dzielili się tam wtedy przedstawiciele służb, formacji i instytucji, którzy m.in. przypominali zasady poruszania się pieszych i rowerzystów, uczyli zapamiętywania numerów alarmowych, udzielania pierwszej pomocy, a także…

Międzynarodowy Dzień Dziecka

20_10

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Święto to jest szczególnie wyczekiwane przez wszystkie dzieci. Z tej okazji naszych najmłodszych uczniów czekało wiele atrakcji. Już od rana lekcje wyglądały inaczej, nie zabrakło życzeń, gier czy zabaw. Jednak najwięcej radości sprawiło wieczorne czytanie Przygód Detektywa Pozytywki Grzegorza K…

Moja kolekcja – konkurs MSU

1.IMG_0164

W konkursie ,,Moja kolekcja” liczny udział wzięli uczniowie klas 0-3. Nadesłane zdjęcia zbiorów z opisem, filmikiem lub lub prezentacją dotyczyły różnych kolekcji np. klocków LEGO, samochodów, kart, lalek, książek, bursztynów, pocztówek, minerałów, pluszaków, czy nawet suszonych roślin. Dzieci z chęcią podzieliły się swoimi zainte…

22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi

dav
Celem akcji ,prowadzonej corocznie wiosną ,jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.
W tym roku ten dzień różnił się od poprzednich ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju.
Było inaczej, ale twórczo i ciekawie.
Uczniowie z klas trzecich:
- obejrzeli  filmy edukacyjne przypominające o koniec…

Lekcje on-line w klasach pierwszych

 

Mimo trudnej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, nie tracimy zapału i pomysłów na ciekawe lekcje on-line. Dzieci z klas pierwszych chętnie angażują się w różne formy aktywności. Do tej pory udało się nam założyć hodowlę rzeżuchy, owsa i cebuli (szczypiorku). Uczniowie z przyjemnością ćwiczą pamięć ucząc się i recytując wier…