Światowy Dzień Kota

IMG_20190213_160421

Na zajęciach w świetlicy uczniowie wykonali koty z okazji Światowego Dnia Kota przypadającego 17 lutego.

 

Happy Valentine`s day

English Theatre

IMG_20190212_140844

W ciągu najbliższych dwóch tygodni dzieci za klas „2″ i „3″, uczęszczające na kółko teatralne „English Theatre”, odwiedzą wybrane przedszkola na terenie Piaseczna i okolic by zaprezentować przygotowane przez siebie przedstawienie pt.: „Room on the Broom.”
Takie występy przed młodszymi kolegami i koleżan…

Klimatyczna klasa

fb_logo

W ramach zwiększania świadomości i wiedzy ekologicznej naszych uczniów Szkoła Marzeń przystąpiła do realizacji projektu edukacyjnego „Klimatyczna Klasa” organizowanego przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Zagadnienia są realizowane na zajęciach „Małych Odkrywców” podczas cyklu wartościowych lekcji przyrodniczych, dzięki któremu uczniowie pos…

Klasa 1a i 1c dla babci i dziadka

Klasa 2a i 2b dla babci i dziadka