Antidotum na zimowe obniżenie nastroju

Pani Aneta Strzeszewska, wychowawczyni kl. 1c, uwieczniła tegoroczne mikołajki w klasach 0-3.

Dobre antidotum na zimowe obniżenie nastroju (czasem) dopadające (w szczególności) dorosłych:

Dzień Pluszowego Misia

rbt

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia naszą szkołę odwiedziły trzy niedźwiadki. Zawitały do każdej klasy, przywitały się z dziećmi, opowiedziały swoją historię i poczytały opowiadania ze sobą w roli głównej. Na koniec zrobiły sobie zdjęcia z dziećmi, które tego dnia przyniosły ze sobą swoje ulubione …

Andrzejki

20181130_102059
W ostatni dzień listopada, w imieniny św. Andrzeja zgodnie z tradycją w klasach 0-3 wróżyliśmy sobie przyszłość. Już z samego rana wróżk…

Dzień kredki w klasie „0″

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

20181123_102746
Serdecznie gratulujemy Helence Złotnickiej z klasy 3c, która zdobyła 1 miejsce w kategorii klas 3-4 w IX Międzyszkolnym  Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

zespół nauczycieli języka angielskiego 0-3

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji ANgielskiej

IMG-20181120-WA0001

7 listopada odbyły się szkolne eliminacje do IX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli w nim udział oraz gratulujemy zwyciężczyniom – Helence Złotnickiej i Alicji Olek z klasy 3c.  23 listopada dziewczynki będą repreze…