Spotkanie z twórczością Juliana Tuwima

IMG_20200120_082654_resized_20200120_060613394

Po przeczytaniu książki pt. „Rany Julek, czyli jak Julian Tuwim został poetą” zorganizowaliśmy w klasie 2a poranek z poezją bohatera naszej lektury. W spotkaniu wzięli udział niektórzy Rodzice. Wspólnie czytaliśmy ulubione w…

Turniej o puchar Szkoły Marzeń

S.19.20 1533

W sobotę 18 stycznia 2020 roku w „Szkole Marzeń” przy ul. Zielonej 14 odbył się halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar „Szkoły Marzeń”. W rolach głównych wystąpili piłkarze z rocznika 2010 i młodsi. Rywalizacja drużyn piłkarskich stała na wysokim poziomie. W każdym meczu widać było zaangażowanie i wolę walki o zwycięstwo. Nie …

OUR GRANDPARENTS

IMG-20200123-WA0005

Wszyscy kochamy nasze babcie i dziadków, dlatego z okazji ich święta, uczniowie zerówki wykonali na lekcji języka angielskiego prace z kółek origami. Wszyscy z dużym zaangażowaniem składali, wycinali i przyklejali kółka, a w efekcie powstały piękne portrety. Podczas pracy dzieci ćwiczyły nazwy kolorów or…

Energia elektryczna

bty

W celu propagowania wiedzy o energii elektrycznej odbyła się lekcja prowadzona przez mamę Lenki-uczennicy kl.0a, która tematyką prądu zajmuje się w swojej pracy. Podczas lekcji uczniowie kl.0a wraz z pierwszakami dowiedzieli się czym jest prąd i skąd się bierze oraz jakie są źródła energii. Poznali zasady bezpiecznego u…

Relacja z Dnia Otwartego

25 stycznia w naszej szkole gościliśmy rodziców kandydatów do klas 0 i I oraz samych kandydatów dla których przygotowane były interesujące zajęcia.
Zapraszamy na relację z naszego Dnia Otwartego!

WHAT’S MY JOB?

IMG-20200117-WA0003

Ostatnio na lekcjach języka angielskiego uczniowie klas 1 uczyli się nazw zawodów. Aby podsumować rozdział i utrwalić nowe słownictwo, dzieci wykonały pacynki przedstawiające wybrane zawody. Każdy wybierał przedstawiciela zawodu, a nast…