Dzień czarnego kota

Wierszokleci


W listopadzie uczniowie zerówki przygotowywali nagrania recytacji wierszy Juliana Tuwima w ramach projektu „Wierszokleci”. Oprócz ćwiczenia pamięci uczniowie mogli spróbować swoich sił przed kamerą, Jak widać na załączonym filmie, w roli aktorów czują się bardzo swobodnie.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

20201119_120356 Obchody Dnia Życzliwości stały się już tradycją naszej Szkoły. Od kilku lat 21 listopada organizujemy imprezy, zabawy, zajęcia, które mają nam uświadomić jak ważna jest życzliwość w naszym życiu. W tym roku ze względu na pandemię zrobiliśmy to w formie warsztatów w każdej klasie osobno. Część warsztatów udało się przepr…

Święto Odzyskania Niepodległości

Jesienna szaruga

IMG-2299
O tym ,że jesień na dobre zadomowiła się w naszym kalendarzu świadczą wspaniałe  prace dzieci. Uczniowie  wykonali je podczas nauki zdalnej. Do dyspozycji mieli różne materiały, które znaleźli w domu. O tym ,że są to niezwykłe i niepowtarzalne dzieła świadczy nasza galeria. Zachęcamy do obejrzenia prac pierwszoklasistów.

Kontynenty

20201019_132635
Podczas zajęć uczniowie klas 2  przygotowali ciekawe prace, poznając przy tym kontynenty i ich mieszkańców. Poszerzali swoje wiadomości na temat życia dzieci w innych krajach, ich zwyczaje, poznawali również ciekawe miejsca warte zobaczenia. Przygotowane plakaty i prace przestrzenne można obejrzeć w korytarzu uczniów …