Wycieczka klas III na PGE Narodowy

Wyciczka klasy 1a i 1c do Muzeum Baśnia, Bajek i Opowieści

Wycieczka klas I do Pałacu w Wilanowie

Wycieczka klas II do Muzeum Narodowego

April Fools Day

C9557C44_C930_4AAB_8697_2FFB9427C838
W Wielkiej Brytanii i innych krajach anglojęzycznych 1 kwietnia nazywa się Dniem Głupca (April Fools Day). Wzajemne płatanie sobie żartów  jest jak najbardziej dopuszczalne, a do ofiary psikusa woła się April Fool! W naszej szkole dzieci również wzięły u…

Konkurs na najpiękniejszy zeszyt rozstrzygnięty

IMG_3467
Mój zeszyt – moja wizytówka

Celem konkursu jest zachęcanie uczniów do starannego prowadzenia zeszytów, rozbudzanie czujności ortograficznej i pracy nad kształtowaniem swojego charakteru pisma.  W konkursie brali udział uczniowie klas I-III. Zeszyty oceniane były pod względem kształtnego pisma, rozplanowania tekstu na stronie, poprawnoś…