Zabawy rozwijające wyobraźnię przestrzenną

3. miejsce w Polsce dla naszej szkoły

Jest miło poinformować Państwa o tym, że nasza szkoła zajęła 3. miejsce w Polsce w rankingu najlepszych szkół biorących udział w Ogólnopolskim Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty organizowanym przez Wydawnictwo Operon oraz British Council.

Mam nadzieję, iż jest to dobry prognostyk przed egzaminem 8-klasisty.

Dyplom za zajęcie 3 miejsca

List gratu…

Badacz wody

badacz-wody-3538270541

Miło nam poinformować, że nasza szkoła od października 2018 roku uczestniczy w międzynarodowym programie „Badacz Wody”. Jest to niezwykle atrakcyjny projekt edukacyjny, który daje tysiącom uczniów na całym świecie możliwość prowadzenia wspólnych działań związanych z ochroną i poszanowaniem naszy…

I love reading!

IMG_20190125_102210
„The benefits of extensive reading happen indirectly. Without directly studying writing, students learn to write better. Without studying vocabulary, they learn words. But perhaps the best result of extensive reading is that students enjoy reading and learning English and want more.” P

rofessor Richard …

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Filmowej

DSC_0369

W styczniu uczniowie klas siódmych odwiedzili Warszawską Szkołę Filmową utworzoną przez popularnego reżysera Macieja Ślesickiego i aktora Bogusława Lindę. Przywitani zostali przez znaną reporterkę i reżyserkę filmów dokumentalnych Barbarę Pawłowską. Po krótkim wstępie przedstawiającym jak wygląda praca filmowca, uczniowie udali się na w…

Super zabawa ze śniegiem w roli głównej