7. miejsce w Kraju dla naszej szkoły

Uczniowie naszej szkoły zajęli 7. miejsce w Ogólnopolskim Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty z „Operonem”. Wyrazy uznania dla Uczniów i Nauczycieli!

Kazimierz Stankiewicz

NOC BIOLOGÓW NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM

image000000002

W piątek 10 stycznia 2020 roku odbyła się dziewiąta edycja ogólnopolskiej Nocy Biologów. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania były GLOBALNE ZMIANY ŚRODOWISKA. Nasza szkoła w licznym gronie miała możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. Atrakcji było sporo: nie zabrakło ciekawych wykładów, wars…

Dzień otwarty w PALO

Zapraszamy na podsumowującą prezentację dotyczącą naszego projektu

 „Nauczanie przyjazne mózgowi-wychodzimy z ławek, czyli nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi”.
Dostępne są dwie wersje w języku polskim i angielskim.

 

 

 

Wystawa prac

IMG_20200109_115206

Jeszcze do końca tygodnia można oglądać wystawę prac naszych uczniów wykonanych na lekcjach plastyki. Są to studia martwej natury rysowane ołówkiem. Uczniowie z klas 6 i 7 zamierzyli się z trudnym zadaniem przedstawienia ustawionej kompozycji na płaszczyźnie. Próbowali przy pomocy światłocienia przedstaw…

Złoci chłopcy, brązowe dziewczęta

20200113_125539

Reprezentacja Szkoły Marzeń debiutując w turnieju tenisa stołowego rangi gminnej i powiatowej osiągnęła duży sukces.
Dziewczęta w składzie Nina Mirowska i Adrianna Wolny zdobyły srebrny medal w Gminie i brązowy w Powiecie. Chłopcy w składzie Borys Massalski, Mateusz Mirosław…