#SuperKoderzy

FO_post_FB_4 Udało się! Będziemy #SuperKoderami. Od września ruszamy z zajęciami, @Fundacja Orange pomoże nam uczyć programowania.

#SuperKoderzy to program edukacyjny Fundacji Orange. Jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8, w tym dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W czasie cyklu zajęć prowadzonych na lekcjach  realizując…

Zakończenie roku klasy 5D

Zakończenie roku w klasie 8e


W czasach kiedy edukacja odbywała się online i zakończenie roku szkolnego również miało taką formę, z inicjatywy rodziców klasy 8e miałem to wyjątkowe szczęście, dzięki któremu mogłem się spotkać z moimi uczniami. W przeddzień oficjalnego zakończenia roku szkolnego spotkaliśmy się w lokalu gastronomicznym, w którym wspólnie przygotowywaliśmy posiłek, który następnie spożywaliśmy. W międzyczasie wspominaliśmy miniony czas, oglądaliśmy zdjęcia, ale też rozmawialiśmy o pr…

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 klas 8

Zakończenie roku szkolnego 2019/20

Podziękowania klasy 5c