Sukces naszej reprezentacji w piłce nożnej

Nasza drużyna grająca w składzie:
Ignacy Dąbrowski, Ksawery Nałęcz, Marek Radosz, Szymon Michałowski, Piotr Kuszpit,
Michał Woźniak,Mikołaj Dołęga, Stanisław Czajkowski i Igor Matuszczak zajęła drugie miejsce w gminie Piaseczno.

Gratulacje!

Laureaci kolejnych konkursów

Z przyjemnością powiadamiam o laureatach kolejnych konkursów:

- Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów: Maria Kilian, Maksymilian Tomasiak – uczniowie Pani Aleksandry Grobelnej i Pana Szymona Polakowskiego,
- Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA
dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych: Stanisław Struzik – uczeń Pani Anny Jakubiuk.

Serdecznie gratuluję!

Kazimierz Stankiewicz

Warszawska syrenka

W marcu jak co roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Wzięło w nich udział przeszło dwadzieścia osób z  klas 0 – 6. Spośród uczestników wytypowano najlepszych recytatorów, którzy reprezentowali naszą szkołę w Domu Kultury w Piasecznie. Z przyjemnością informuję, że w grupie wiekowej klas 0 – 3 pierwsze miejsce zajęła Gaja Wasiak , a drugie Tola Łoś. W kategorii klas 4 – 6 wyróżnienie otrzymał Miłosz Łoś. Do niewątpl…

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SPELLING BEE DLA KLAS 6 I 7

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas SZÓSTYCH oraz SIÓDMYCH do udziału w konkursie literowania w języku angielskim!

Eliminacje w naszej szkole odbędą się na lekcjach języka angielskiego. Zgłaszajcie się do swoich nauczycieli.

Prosimy o zapoznanie się z bazą słów i regulaminem.

Baza słów- klasa 6

SZKOLNY KONKURS SPELLING BEE DLA KLAS 4 I 5

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 4. i 5. do wzięcia udziału w IV Szkolnym Konkursie „Spelling Bee”. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i Bazą Słów.

Zgłoszenia do konkursu przyjmują nauczyciele języka angielskiego do 26 kwietnia. Konkurs odbędzie się 15 maja 2019r.

Baza słów- klasa 4

Masterchef!

received_2178368885535052
Uczniowie klas czwartych na lekcjach języka angielskiego, w ramach ćwiczenia słownictwa związanego z gotowaniem, mieli za zadanie wybrać odpowiednie składniki, a potem samodzielnie przygotować z nich danie według przepisu.