Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

Serdecznie zapraszam Uczniów oraz ich Rodziców 2 września na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20 w poniższych terminach:

- kl. 0-3 – godz. 8.15,

- kl. 4-6 – godz. 10.00,

- kl. 7-8 – godz. 12.00.

A tymczasem życzę Uczniom słonecznych, beztroskich i bezpiecznych wakacji!

Kazimierz Stankiewicz

Znakomite wyniki egzaminów 8-klasisty oraz gimnazjalnego

Podaję poniżej wyniki tegorocznych egzaminów 8-klasisty oraz gimnazjalnego.

Nasi uczniowie z obu tych egzaminów uzyskali wyniki plasujące zarówno Prywatną Szkołę Podstawową nr 72 „Szkołę Marzeń”, jak i Prywatne Gimnazjum nr 2 „Szkołę Marzeń” w Piasecznie w dziewiątym staninie, czyli w wąskiej grupie ok. 4 procent polskich szkół z najwyższymi średnimi wynikami.

Brawo!

Kazimierz Stankiewicz

Dyrektor Szkół

 

EGZAMIN 8-KLASISTY

egzamin

Laureaci Konkursów Przedmiotowych!

9 maja 2019 r. w Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyły się uroczyste podsumowania konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019. Z kierownictwem Kuratorium Oświaty w Warszawie: p. Aurelią Michałowską, p. Dorotą Skrzypek i  p. Krzysztofem Wiśniewskim spotkali się laureaci Konkursów Przedmiotowych, ich rodzice i nauczyciele.

Z naszej szkoły Dyplom Laureata otrzymali:

Katarzyna Ołdakowska w Konkursie Polonistycznym

Sebastian Lasowy w Konkursie Fizycznym

Naszym wychowankom gorąco gratulujemy,

Dumni nauczyciele:
Monika Szorska ( fizyka) i Zbigniew Dziekan ( j.polski )

Wymiana szkolna z Abtei-Gymnasium w Brauweiler w Niemczech 15-22.05.2019

Muzeum historii w Bonn

Do Niemiec (Düsseldorf)  przylecieliśmy w środę, a że do Brauweiler dotarliśmy w porze obiadowej, zjedliśmy po powitaniu obiad z naszymi koleżankami i kolegami z Niemiec w szkolnej stołówce. Potem udaliśmy się do domów naszych Gospodarzy. Pierwszy dzień wymiany spędziliśmy  na poznawaniu rodziny…

Rodzinny Piknik w szkole marzeń

Gra terenowa

20190417_132943001

17 kwietnia klasy piąte wzięły udział w pasjonującej grze terenowej w Warszawie. Podzieleni na kilka zespołów odwiedzili przeróżne zakamarki Starego i Nowego Miasta. Do wykonania mieli sporo zadań, np. sprawdzić, która kamienica jest najszersza albo dlaczego w szyldzie jednej z restauracji jest czarnoskóry …

Copyright © 2013 SZKOŁA MARZEŃ All Rights Reserved