Akademia Druku 3D i klasy 7

13

19 listopada, w ramach projektu Akademia Druku 3D, wybraliśmy się na warsztaty do FabLab powered by Orange w Warszawie. FabLab to rodzaj laboratorium, które dzięki swojej przestrzeni, technicznemu wyposażeniu i wiedzy osób je prowadzących, umożliwia pracę nad własnymi projektami.

Mieliśmy okazję zobaczyć takie pracownie jak:…

IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej

IMG_20181123_110316

23 listopada w Szkole Podstawowej im.E.Krauze, w Piasecznie odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej. Podczas konkursu reprezentowali Naszą szkołę, w kategorii klas 5-6, Krystyna Pryzmont i Miłosz Łoś.

Miłosz Łoś zajął I miejsce, a Krystyna Pryzmont zdobyła wyróżnienie!!!
Serde…

Akcja charytatywna

Szanowni Państwo,
rozpoczynamy akcję charytatywną w naszej szkole!

Podobnie jak w roku ubiegłym pragniemy pomóc potrzebującym z Domów Dzieci w pobliskich Pęcherach.

Listę rzeczy obrazującą potrzeby dzieciaków znajdą Państwo w załączniku (będzie również wywieszona w salach oraz umieszczona na szkolnej stronie internetowej)

UWAGA:
Rzeczy gromadzimy w salach :
parter: 8, 11
I piętro :104.
Akcja trwa od: 19 listopada do 12 grudnia.

Pamiętajmy o maksymie:
Zawsze, kiedy potrafisz dzielić się z innymi i obdarzasz ich radością… jest Boże Narodzenie.
Zachęcam do zaangażowania się w…

Dyskoeteka andrzejkowa

IMG_20181127_171111

27 listopada w Naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski klas 4-6, podczas, której Nasi uczniowie nie tylko bawili się w rytmie współczesnych przebojów ale także mogli odwiedzić salon wróżb i dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości.
Uczniowie bral…

„Polskie drogi”

DSC_0457

Setna rocznica odzyskania niepodległości już za nami. W naszej szkole uczciliśmy to wydarzenie w wyjątkowy sposób. Projekt, przygotowany z tej okazji przez zespół nauczycieli: pp. Piotra Podemskiego, Sylwię Sapocińską, Zbigniewa Dziekana oraz Annę Jakubiuk, przybrał formę spójnej całości składającej się z trzech części. Jedną …