Szanowni Rodzice Uczniów!

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca w naszych szkołach nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w związku koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

To oznacza, że:
1. zajęcia w naszej szkole będą zawieszone na 2 tygodnie;
2. 12 i 13 marca br. – to dni, w których w naszej szkole podstawowej nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze, czyli dziecku, które w tych dniach przyjdzie do szkoły, zostanie zapewniona opieka w godzinach funkcjonowania szkoły (8.15 -18.00);
3. od czwartku, 12 marca br. uczniowie naszego LO nie mogą przychodzić do szkoły;
4. od poniedziałku, 16 marca uczniowie naszej szkoły podstawowej nie mogą przychodzić do szkoły.

Proszę śledzić wiadomości w Librusie: w przyszłym tygodniu otrzymają Państwo informację na temat tego, w jaki sposób będziemy próbowali prowadzić nauczanie zdalnie.

Będę na bieżąco informował Państwa o wszelkich istotnych sprawach szkolnych za pośrednictwem Librusa.

Łączę wyrazy szacunku
Kazimierz Stankiewicz