Projekt „Oko w oko z rozwielitką”

Mogą się Państwo zastanawiać co się dzieje z naszym długoterminowym projektem i malutkimi skorupikami, które w nim uczestniczą? Wszystko jest w najlepszym porządku hodowle modelowe odpowiednio się rozwijają… Oczywiście nie obyło się bez drobnych problemów, kilka naszych kolonii w wyniku prawdopodobnego stresu obumarło w dużej części – ale jak to w grupie przeciwności scalają, Uczniowie podzielili się między sobą rozwielitkami i wsparli się w potrzebie J Odbyliśmy również spotkanie z ekspertem Centrum Nauki Kopernik- Panem Sebastianem Kwiatkowskim.Teraz przechodzimy do zasadniczej części metody naukowej –przeprowadzania doświadczeń. Będziemy sprawdzać jak rozwielitki będą się zachowywać w różnych warunkach środowiska. Mamy trzy problemy badawcze. O wynikach na pewno wszystkich poinformujemy! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dorota Strzyżewska wraz z Uczniami z grupy projektowej klas 6.

Najnowsze komentarze