Imię rodzica:
Nazwisko dziecka:
Rok urodzenia dziecka:
Jestem zainteresowany klasą:
Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

Serdecznie zapraszam Uczniów oraz ich Rodziców 2 września na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20 w poniższych terminach:

- kl. 0-3 – godz. 8.15,

- kl. 4-6 – godz. 10.00,

- kl. 7-8 – godz. 12.00.

A tymczasem życzę Uczniom słonecznych, beztroskich i bezpiecznych wakacji!

Kazimierz Stankiewicz

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/20Rodziców uczniów zainteresowanych ewentualnymi wolnymi miejscami w naszej szkole  prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji   – poniżej – oraz przesłanie powyższego e-formularza.

Zapisy na dowóz autokarem szkolnym na rok szk. 2019-20
Rozpoczęły się zapisy na dowóz autokarem do i z naszej szkoły na rok szkolny 2019/20. Potrwają one do 14 czerwca br.
Szczegóły dotyczące dowozu, w tym: regulamin, trasy, cennik, formularz zgłoszenia dziecka znajdą Państwo na szkolnej stronie internetowej w zakładce.
„Autobus szkolny 2019/20”

Szanowni Państwo,

1. Do połowy i lipca w zakładce „Aktualności” pojawi się informacja o terminie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20.

2. Do 2 września w zakładce „Plan zajęć pozalekcyjnych” opublikowany zostanie harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2019/20. Zapisy na nie rozpoczną się w pierwszych dniach zajęć szkolnych.

3. Poniżej znajdą Państwo listę podręczników obowiązujących w naszej szkole w roku szkolnym 2019/20 z następującymi uwagami:

Jeśli w rubryce „Uwagi” jest adnotacja o tym, że podręcznik zostanie sfinansowany z dotacji rządowej, oznacza to, iż kupi go szkoła, a uczeń wypożyczy podręcznik ze szkolnej biblioteki.

Od kilku lat niektórzy Rodzice naszych uczniów korzystają z możliwości nabycia podręczników za pośrednictwem portalu mojepodreczniki.pl

Kontakt do osoby opiekującej się naszymi szkołami – w razie ewentualnych pytań lub problemów: p. Marta Prask, m.prask@eduksiazka.pl, tel.: 601 674 509.

Pomimo zasadniczo pozytywnych opinii nt. powyższej firmy ze strony Rodziców naszych uczniów, którzy byli jej klientami, czuję się w obowiązku zaznaczyć, iż nasza szkoła nie ponosi odpowiedzialności za jakość usług świadczonych przez powyższy podmiot.

Klasy 0-3

Klasa 4

Klasa 5

Klasa 6

Klasa 7

Klasa 8

Regulamin rekrutacji

Deklaracja wyboru II języka kl. 4-6

Deklaracja wyboru religii/etyki kl. 4-6

Wyprawka ucznia klas „0″ i I

Poniższe dokumenty należy wypełnić i dostarczyć do szkoły jedynie po uprzednim uzyskaniu informacji o przyjęciu dziecka do szkoły.

Podanie o przyjęcie dziecka do szkoły

Deklaracja wyboru religii/etyki