YLE Cambridge Starter i Movers w Szkole Marzeń

We wtorek, 14 września, odbyło się rozdanie certyfikatów uczniom, którzy w czerwcu podeszli do egzaminów YLE Cambridge Starters i Movers.

Wszystkim uczniom klas 3 i 4 serdecznie gratulujemy wyników,  które w tym roku były naprawdę imponujące!

Nasza szkoła posiada status Preparation Centre i przygotowuje do egzaminów Cambridge English Qualifications. Rejestrujemy swoich uczniów na sesje egzaminacyjne do autoryzowanego centrum egzaminacyjnego PL036 Angloschool w Warszawie, a same egzaminy odbywają się w przyjaznej atmosferze na terenie naszej szkoły. Kolejna sesja już w czerwcu! Zachęcamy do nauki i spróbowania własnych sił!

Magdalena Materek-Jabłońska

Czytaj więcej

Uczniowie klas 1 – 3 brali udział w V Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PUCHACZ PIOTR

Do finału zakwalifikowali się trzej uczniowie naszej szkoły:
Alex Ziemski – klasa 1
Mateusz Seweryniak – klasa 2
Viviana Zawłocka – klasa 2.

Alex Ziemski zająć 3 miejsce! Gratulujemy!

 

Czytaj więcej

Finał konkursu SPELLING BEE

02 czerwca w Szkole Marzeń w Jazgarzewszczyźnie odbył się międzyszkolny finał konkursu literowania w języku angielskim Spelling Bee. Uczniowie, po tygodniach wspólnej nauki oraz wytężonej pracy w domu, zmierzyli się by wyłonić najlepszych spośród najlepszych w umiejętności literowania wyrazów w języku angielskim.

W trakcie finału międzyszkolnego, klasy drugie reprezentowali: Tymoteusz Zalewski, Marcelina Wołodźko i Helena Półrolnik.  Ostatecznie dziewczynki zdobyły dla naszej szkoły 2 medale: Marcelina za II miejsce – srebrny, a Helenka za III miejsce – brązowy.

Klasy trzecie reprezentowali: Irina Kriukowa, Michalina Korytek i Piotr Ostrowski. Ostatecznie Piotr zajął I miejsce zdobywając tym samym tytuł Mistrza i otrzymując złoty puchar. Michalina zajęła zaszczytne III miejsce i wróciła do naszej szkoły z brązowym medalem.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom oraz zwycięzcom.

 

Czytaj więcej

Recytatorski Konkurs Poezji Angielskiej

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że zwycięzcą Recytatorskiego Konkursu Poezji Angielskiej został Piotr Ostrowski z klasy 3c. Piotr zaprezentował wiersz pt. “True Story”. Ujął nas swoją interpretacją, ruchem scenicznym i poprawnością językową. Serdecznie gratulujemy:)
Dziękujemy również za udział wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu.

Marta Kamińska-Wójcik

Czytaj więcej

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu “Zuch Zintegrowany”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Z wielką radością przekazujemy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Zuch Zintegrowany.

Laureatami zostali:

Olga Sidorzak z kl.1a
Aleksander Ziemski z kl.1a

W konkursie wzięło udział 1679 uczniów kl.1 z całej Polski.

Serdecznie gratulujemy!

Renata Tarasiuk,
Natalia Górska

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Z wielką radością przekazujemy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia.

Laureatką została:
Magdalena Jakubowska z kl.3b (9 miejsce).

Wyróżnienie zdobyli:
Pola Escaffre z kl.3a (12 miejsce),
Aleksander Ziemski z kl.1a (15 miejsce)

W konkursie wzięło udział 2502 uczniów z całej Polski.

Serdecznie gratulujemy!

Renata Tarasiuk,
Sylwia Przyborowska

Czytaj więcej

Gminna Olimpiada Młodzieży Szkolnej kl.1-4

IMG_20201002_095810

Z radością informujemy o zwycięstwie reprezentacji Szkoły Marzeń na XIV Gminnej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej klas 1-4.
Nasza drużyna startowała w składzie:
Olga Sidorzak, Aleksander Ziemski, Pola Klimczak, Alan Pękala, Julia Choroś, Jakub Jarząbek, Antonina Ślażyńska, Helena Petz, Wojciech Tarasiuk, Melania Malinowska, Wiktor Michałowski, Szymon Faliński, Dominika Piecyk, Aleksander Chodzyński, Katarzyna Jeruzal, Michał Maliszewski i Marta Sidorzak.
Uczniowie brali udział w 5 konkurencjach: bieg na 50 m przez płotki, sztafeta 8x 50m, rzut oszczepem, bieg na 60 m, skok w dal. Zdobyliśmy najwięcej punków w łącznej klasyfikacji z dużą  przewagą pokonaliśmy pozostałe szkoły z gminy Piaseczno.

Czytaj więcej

Laureat Konkursu z Języka Angielskiego

9F9D6D30_29DC_4B02_8C3A_5869FEA9DDB2
Niezmiernie miło nam poinformować, że Tosia Grobelna, uczennica klasy 3b, uzyskała tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Lingua Plus. Tosia uzyskała maksymalną liczbę punktów tj. 100. Gratulujemy! Gratulujemy również innym uczestnikom, którzy również otrzymali tytuły laureatów dalszych stopni.

Zespół nauczycieli j. angielskiego

Czytaj więcej

OLIMPUSEK – OLIMPIADA DLA KLAS 1-3

RXCI6812
Za nami kolejna edycja olimpiad dla najmłodszych „Olimpusek”. Olimpiady zostały przeprowadzone  z wiedzy interdyscyplinarnej oraz języka angielskiego.

Z wielką przyjemnością i dumą ogłaszamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Olimpusek” oraz gratulujemy dzieciom i ich rodzicom.
Zespół nauczycieli j. angielskiego

Czytaj więcej

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

20181123_102746
Serdecznie gratulujemy Helence Złotnickiej z klasy 3c, która zdobyła 1 miejsce w kategorii klas 3-4 w IX Międzyszkolnym  Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

zespół nauczycieli języka angielskiego 0-3

Czytaj więcej

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji ANgielskiej

IMG-20181120-WA0001

7 listopada odbyły się szkolne eliminacje do IX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli w nim udział oraz gratulujemy zwyciężczyniom – Helence Złotnickiej i Alicji Olek z klasy 3c.  23 listopada dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę w IX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej, który odbędzie się w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 im Ewy Krauze w Piasecznie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!

Czytaj więcej

Certyfikaty CAMBRIDGE STARTERS i MOVERS

IMG-20180923-WA0001
Uczniowie tegorocznych klas trzecich i czwartych odebrali niedawno długo wyczekiwane certyfikaty CAMBRIDGE STARTERS i MOVERS. Mimo, że egzamin odbył się przed wakacjami, to wszyscy nadal pamiętali emocje, jakie im towarzyszyły podczas zdawania egzaminu. I tym większa była radość, gdy okazało się, że ciężka praca nie poszła na marne, a wyniki są bardzo dobre.

Czytaj więcej
Najnowsze komentarze