Laureat Konkursu z Języka Angielskiego

9F9D6D30_29DC_4B02_8C3A_5869FEA9DDB2
Niezmiernie miło nam poinformować, że Tosia Grobelna, uczennica klasy 3b, uzyskała tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Lingua Plus. Tosia uzyskała maksymalną liczbę punktów tj. 100. Gratulujemy! Gratulujemy również innym uczestnikom, którzy również otrzymali tytuły laureatów dalszych stopni.

Zespół nauczycieli j. angielskiego

Czytaj więcej

OLIMPUSEK – OLIMPIADA DLA KLAS 1-3

RXCI6812
Za nami kolejna edycja olimpiad dla najmłodszych „Olimpusek”. Olimpiady zostały przeprowadzone  z wiedzy interdyscyplinarnej oraz języka angielskiego.

Z wielką przyjemnością i dumą ogłaszamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Olimpusek” oraz gratulujemy dzieciom i ich rodzicom.
Zespół nauczycieli j. angielskiego

Czytaj więcej

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

20181123_102746
Serdecznie gratulujemy Helence Złotnickiej z klasy 3c, która zdobyła 1 miejsce w kategorii klas 3-4 w IX Międzyszkolnym  Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

zespół nauczycieli języka angielskiego 0-3

Czytaj więcej

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji ANgielskiej

IMG-20181120-WA0001

7 listopada odbyły się szkolne eliminacje do IX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli w nim udział oraz gratulujemy zwyciężczyniom – Helence Złotnickiej i Alicji Olek z klasy 3c.  23 listopada dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę w IX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej, który odbędzie się w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 im Ewy Krauze w Piasecznie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!

Czytaj więcej

Certyfikaty CAMBRIDGE STARTERS i MOVERS

IMG-20180923-WA0001
Uczniowie tegorocznych klas trzecich i czwartych odebrali niedawno długo wyczekiwane certyfikaty CAMBRIDGE STARTERS i MOVERS. Mimo, że egzamin odbył się przed wakacjami, to wszyscy nadal pamiętali emocje, jakie im towarzyszyły podczas zdawania egzaminu. I tym większa była radość, gdy okazało się, że ciężka praca nie poszła na marne, a wyniki są bardzo dobre.

Czytaj więcej

Mistrzowie logicznego myślenia

20180511_110313 (Copy)

Uczniowie Szkoły Marzeń jak co roku zmierzyli się z dziećmi z całej Polski w Konkursie Logicznego Myślenia. Wielu z nich zdobyło bardzo dużo punktów. Borys Majorczyk z klasy 3c zdobył 3 miejsce!
Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału już za rok.


Sylwia Przyborowska
Aneta Strzeszewska

Czytaj więcej

Konkurs piosenki angielskiej

konkurs Zielona (Copy)

Zakończył się 13 Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej. Jak zwykle zgłosiło się sporo śpiewających uczestników. Gratulujemy wszystkim występów i odwagi. Szczególne gratulacje dla wyróżnionych uczniów i Paulinki Gałkowskiej z klasy 1a, która w gminnym finale otrzymała nagrodę specjalną! Do usłyszenia za rok 🙂

Krystian Jędrzejczyk

Czytaj więcej

Sukces naszej uczennicy

IMG_6153 (Copy)

Uczennica klasy 1 SP Kalina Targińska brała udział w Mazowieckim Konkursie Poetyckim “Warszawska Syrenka”, który odbywał się w Warszawie. Kalina nie tylko doszła do końcowego etapu, ale w konkursie finałowym zajęła drugie miejsce, co jest niewątpliwym sukcesem zarówno Kaliny, jak i pani Miry Nyckowskiej, która przygotowała dziewczynkę do występu.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Sukces uczennicy z klasy 3e

346AABC0-AFC0-47DC-BF30-E7BD1565BFEF (Copy)
Nikola Nachyna z klasy 3e wraz ze swoją partnerką taneczną  Olą zatańczyły duet w kategorii Hip-Hop do lat 11 na Mistrzostwach Polski IDO , które odbyły się w Twardogórze w marcu. Dziewczynki wywalczyły 8 miejsce. Tym samym 8 miejsce w Polsce zagwarantowało im zakwalifikowanie się do Mistrzostw Europy federacji IDO.   W czerwcu dziewczynki zatańczą w Niemczech na Mistrzostwach reprezentując Polskę oraz Egurrola Dance Studio. Trzymamy mocno kciuki!

Czytaj więcej

Warszawska Syrenka

DSC03015 (Copy)

w tegorocznym Konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka na poziomie gminnym nasza szkoła wypadła bardzo dobrze.
W grupie klas 1-3 cztery osoby wróciły z nagrodami:
1 miejsce – Kalina Targińska z kl.1 – przechodzi do następnego etapu konkursu
2 miejsce – Gaja Wasiak z kl.2
Wyróżnienia – Wiktoria Rudek, Tosia Bednarczyk z kl.3

W grupie klas 4-6 nagrody otrzymali:
3 miejsce – Franek Banasik oraz Oskar Majorczyk
Wyróżnienie – Nina Mirowska

Grupa kl.7 oraz gimnazjum:
Miejsce 2 – Sara Dolecka

Wszystkim uczestnikom, jak również Pani Mirze Nyckowskiej serdecznie gratulujemy, a za Kalinę, która w kwietniu będzie reprezentowała naszą szkołę w Warszawie, mocno trzymamy kciuki!

 

Mira Nyckowska, Barbara Kowalska – Majkut

Czytaj więcej

THE MARCH HARE

IMG-20180314-WA0001 (Copy)
Z dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Borys Majorczyk zajął 3 miejsce w konkursie recytatorskim poezji angielskiej “The March Hare”. Gratulujemy!

 

Czytaj więcej

Konkurs na najpiękniejszy zeszyt rozstrzygnięty

20180307_101049 (Copy)
Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do starannego prowadzenia zeszytów, rozbudzanie czujności ortograficznej i pracy nad kształtowaniem swojego charakteru pisma.  W konkursie brali udział uczniowie klas I-III. Zeszyty oceniane były pod względem kształtnego pisma, rozplanowania tekstu na stronie, poprawności pisma i estetyki zeszytu.
Uczniowie zwycięskich zeszytów otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

I miejsce

– Kaja Kulik
– Agnieszka Stawowczyk
– Martynka Szczepańska
– Marcel Staniszewski
– Kinga Lewandowska

II miejsce

– Wiktoria Rudek
– Saskia Budelot
– Maja Krystosiak

III miejsce

– Nikola Nachyna
– Marta Sidorzak

Gratulujemy !

S.Przyborowska i A.Czernikowska

Czytaj więcej
Najnowsze komentarze