Znakomite wyniki egzaminów 8-klasisty oraz gimnazjalnego

Podaję poniżej wyniki tegorocznych egzaminów 8-klasisty oraz gimnazjalnego.

Nasi uczniowie z obu tych egzaminów uzyskali wyniki plasujące zarówno Prywatną Szkołę Podstawową nr 72 „Szkołę Marzeń”, jak i Prywatne Gimnazjum nr 2 „Szkołę Marzeń” w Piasecznie w dziewiątym staninie, czyli w wąskiej grupie ok. 4 procent polskich szkół z najwyższymi średnimi wynikami.

Brawo!

Dyrektor Szkół

EGZAMIN 8-KLASISTY

egzamin

Sukces tenisistów stołowych !

dav
Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Wojtek Gabler, Bartek Szołkowski i Mikołaj Massalski wywalczyli trzecie miejsce na XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Gratulacje!!!

Laureaci kolejnych konkursów

Z przyjemnością powiadamiam o laureatach kolejnych konkursów:

- Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów: Maria Kilian, Maksymilian Tomasiak – uczniowie Pani Aleksandry Grobelnej i Pana Szymona Polakowskiego,
- Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA
dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych: Stanisław Struzik – uczeń Pani Anny Jakubiuk.

Serdecznie gratuluję!

Mistrzostwa Gminy w badmintonie

PART_1553237432303

Reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce w silnie obsadzonym turnieju o mistrzostwo gminy Piaseczno.
Na podium stanęli:
Amelia Juszczyk, Julia Janczura
Karol i Bartek Adamowicz
Maciej Lipski, Mikołaj Massalski

3. miejsce w Polsce dla naszej szkoły

Nasza szkoła zajęła 3. miejsce w Polsce w rankingu najlepszych szkół biorących udział w Ogólnopolskim Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty organizowanym przez Wydawnictwo Operon oraz British Council.

Złotka Szkoły Marzeń

sdr
Reprezentacja dziewcząt Szkoły Marzeń w składzie: Zuzia Ziegniewska, Nina, Janiszowska-Downarowicz, Hania Bartosz, Dominika Bartosz, Tamara Saganek, Sara Hossain, Agata Mońko, Małgorzata  Bacia i Wiktoria Waś w gminnych zawodach piłki siatkowej wywalczyły pierwsze miejsce.
Dziewczynom należą się wielkie słowa uznania…