Laureaci kolejnych konkursów

Z przyjemnością powiadamiam o laureatach kolejnych konkursów:

- Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów: Maria Kilian, Maksymilian Tomasiak – uczniowie Pani Aleksandry Grobelnej i Pana Szymona Polakowskiego,
- Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA
dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych: Stanisław Struzik – uczeń Pani Anny Jakubiuk.

Serdecznie gratuluję!

Kazimierz Stankiewicz

Mistrzostwa Gminy w badmintonie

PART_1553237432303

Reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce w silnie obsadzonym turnieju o mistrzostwo gminy Piaseczno.
Na podium stanęli:
Amelia Juszczyk, Julia Janczura
Karol i Bartek Adamowicz
Maciej Lipski, Mikołaj Massalski

3. miejsce w Polsce dla naszej szkoły

Nasza szkoła zajęła 3. miejsce w Polsce w rankingu najlepszych szkół biorących udział w Ogólnopolskim Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty organizowanym przez Wydawnictwo Operon oraz British Council.

Kazimierz Stankiewicz

Złotka Szkoły Marzeń

sdr
Reprezentacja dziewcząt Szkoły Marzeń w składzie: Zuzia Ziegniewska, Nina, Janiszowska-Downarowicz, Hania Bartosz, Dominika Bartosz, Tamara Saganek, Sara Hossain, Agata Mońko, Małgorzata  Bacia i Wiktoria Waś w gminnych zawodach piłki siatkowej wywalczyły pierwsze miejsce.
Dziewczynom należą się wielkie słowa uznania…

Sukces naszych uczniów

dav

Bartek Szołkowski, Wojtek Gabler, Mikołaj Massalski reprezentowali Szkołę Marzeń w tenisie stołowym, w którym wywalczyli mistrzostwo Gminy i Powiatu Piaseczyńskiego. Zawodnikom należą się wielkie słowa uznania i gratulacje!!!

Złoci i srebrni tenisiści

20190107_130232
Sukcesami zaczynają nowy rok młodzi sportowcy. Borys Massalski i Igor Mirowski wygrali tenisowe zawody gminne a powiatowe zakończyli na drugim miejscu.Wielkie gratulacje dla chłopców.