3. miejsce w Polsce dla naszej szkoły

Nasza szkoła zajęła 3. miejsce w Polsce w rankingu najlepszych szkół biorących udział w Ogólnopolskim Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty organizowanym przez Wydawnictwo Operon oraz British Council.

Kazimierz Stankiewicz

Złotka Szkoły Marzeń

sdr
Reprezentacja dziewcząt Szkoły Marzeń w składzie: Zuzia Ziegniewska, Nina, Janiszowska-Downarowicz, Hania Bartosz, Dominika Bartosz, Tamara Saganek, Sara Hossain, Agata Mońko, Małgorzata  Bacia i Wiktoria Waś w gminnych zawodach piłki siatkowej wywalczyły pierwsze miejsce.
Dziewczynom należą się wielkie słowa uznania…

Sukces naszych uczniów

dav

Bartek Szołkowski, Wojtek Gabler, Mikołaj Massalski reprezentowali Szkołę Marzeń w tenisie stołowym, w którym wywalczyli mistrzostwo Gminy i Powiatu Piaseczyńskiego. Zawodnikom należą się wielkie słowa uznania i gratulacje!!!

Złoci i srebrni tenisiści

20190107_130232
Sukcesami zaczynają nowy rok młodzi sportowcy. Borys Massalski i Igor Mirowski wygrali tenisowe zawody gminne a powiatowe zakończyli na drugim miejscu.Wielkie gratulacje dla chłopców.

IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej

IMG_20181123_110316

23 listopada w Szkole Podstawowej im.E.Krauze, w Piasecznie odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej. Podczas konkursu reprezentowali Naszą szkołę, w kategorii klas 5-6, Krystyna Pryzmont i Miłosz Łoś.

Miłosz Łoś zajął I miejsce, a Krystyna Pryzmont zdobyła wyróżnienie!!!
Serde…

Sukces naszych uczniów w biegach przełajowych

20180926_113334

Wrzesień i październik to czas rywalizacji w biegach przełajowych. Zawody rozpoczęły się od szczebla gminnego, następnie powiatowego i między powiatowego. Reprezentacja zawodniczek i zawodników Szkoły Marzeń dzielnie stanęła na starcie zawodów gminnych i powiatowych. Do silnie obstawionych zawodów między p…