IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej

IMG_20181123_110316

23 listopada w Szkole Podstawowej im.E.Krauze, w Piasecznie odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej. Podczas konkursu reprezentowali Naszą szkołę, w kategorii klas 5-6, Krystyna Pryzmont i Miłosz Łoś.

Miłosz Łoś zajął I miejsce, a Krystyna Pryzmont zdobyła wyróżnienie!!!
Serde…

Sukces naszych uczniów w biegach przełajowych

20180926_113334

Wrzesień i październik to czas rywalizacji w biegach przełajowych. Zawody rozpoczęły się od szczebla gminnego, następnie powiatowego i między powiatowego. Reprezentacja zawodniczek i zawodników Szkoły Marzeń dzielnie stanęła na starcie zawodów gminnych i powiatowych. Do silnie obstawionych zawodów między p…

Świetne wyniki egzaminu gimnazjalnego

Podaję poniżej wyniki tegorocznego egzaminu gimnazjalnego.

Średnie wyniki procentowe z poszczególnych przedmiotów plasują nasze gimnazjum w 9 staninie, czyli grupie 4 procent szkół z najwyższymi wynikami.

dav

7 maja w Szkole w Zalesiu Górnym rozegrane zostały gminne zawody badmintonowe. Zawodniczki w młodszej kategorii wiekowej w składzie Amelia Juszczyk i Julia Janczura zajęły III miejsce. Na tym samym stopniu podium uplasowały się dziewczęta w starszej kategorii – Antonina Rosa i Matylda Boue.

Sukces Olka Bieruta

20180414_145246 (Copy)
14 kwietnia odbyły się V Szachowe Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno. Wzięło w nich udział około 150 uczniów z gminy Piaseczno oraz, co warto odnotować, aż 16 uczniów ze Szkoły Marzeń!

Najlepiej z całej szkoły wypadł Aleksander Bierut (kl.7), wygrywając klasyfikację uc…

SUKCESY UCZNIÓW NASZYCH SZKÓŁ W ROKU SZK. 2017-18

Tytuły laureata lub finalisty konkursów przedmiotowych i tematycznych i olimpiady matematycznej (tzw. kuratoryjnych) w roku szkolnym 2017/18 zdobyli:
1. język polski: Pola Saganek – laureatka konkursu przedmiotowego;
2. język angielski – laureatki konkursu przedmiotowego: Aleksandra Bąk, Gabriela Potoczek, Kinga Turczyńska; finalistka konkursu: Nina Haftek-Lis;