…a zaczęło się wszystko od tego, że w roku 1992 Maria Moykowska postanowiła założyć szkołę, której mogłaby powierzyć kształcenie swoich dzieci.
Obecnie „Szkoła Marzeń” jest jedną z najstarszych szkół prywatnych w Warszawie, Piasecznie i okolicach. W skład instytucji wchodzą Prywatne Przedszkole „Ptasie gniazdo”, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72, Prywatne Gimnazjum nr 2 oraz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 w Jazgarzewszczyźnie (Zalesie Dolne).

Spółka jest właścicielem budynku o powierzchni ok. 6000 mkw z pełnowymiarową salą gimnastyczną, zaprojektowanego na potrzeby szkoły, mieszczącego się w Piasecznie przy ul. Zielonej 14. Uczniowie klas 1-3 korzystają z nowoczesnego placu zabaw, a ich starsi koledzy – ze sportowego boiska szkolnego. Budynek i teren przyległy są objęte monitoringiem telewizji przemysłowej. Mieszczą się w nim Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 oraz Prywatne Gimnazjum nr 2.

Ponadto w Piasecznie przy ul. Orzeszkowej 15 mieści się w nowoczesnym budynku przedszkole „Ptasie Gniazdo”, a w Zalesiu Dolnym, przy ulicy Okrężnej 25 A – budynek Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 72, położony w ogrodzie na powierzchni ponad 4000 mkw.