W roku 1992 Maria Moykowska założyła szkołę dla własnych dzieci. Dało to początek zespołowi prywatnych placówek edukacyjnych występujących pod nazwą „Szkoła Marzeń”. Dziś ich założycielka Maria Moykowska prowadzi : żłobek i przedszkole Ptasie Gniazdo w Piasecznie, Prywatną Szkołę Podstawową nr 72 i Prywatne Gimnazjum
nr 2 w Piasecznie oraz Prywatną Szkołę Podstawową nr 72 w Jazgarzewszczyźnie ( Zalesie Dolne) a także Niepubliczną Szkołę Muzyczną I-go stopnia. We wszystkich placówkach zatrudnionych jest blisko 200 nauczycieli oraz pracowników obsługi.
Działalność edukacyjna w Piasecznie prowadzona jest we własnym budynku o powierzchni blisko 6000 mkw. , zaprojektowanym na potrzeby szkoły, z pełnowymiarową salą gimnastyczną. Na szkolnym terenie do dyspozycji uczniów jest nowoczesny plac zabaw i boisko sportowe.
Budynek szkolny w Jazgarzewszczyźnie -Zalesiu usytuowany jest w położonym na 4 hektarach ogrodzie, w którym w ramach programu „Bliżej Natury” uprawiane
są przez uczniów warzywa, zioła, krzewy i drzewa owocowe oraz doglądane w specjalnej wolierze ptaki ozdobne.
Żłobek i przedszkole mieszczą się w Piasecznie w budynku o powierzchni 1000mkw. Przestronny, nowoczesny i znakomicie wyposażony obiekt zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Są w nim własna kuchnia, sala do ćwiczeń oraz profesjonalna pracownia integracji sensorycznej.
Wszystkie obiekty objęte są monitoringiem, a nad bezpieczeństwem uczniów czuwają pracownicy ochrony.

« 1 z 69 »