Spływ kajakowy

Światowy Dzień Kropki

IMG_20200915_114437_4

15 września obchodziliśmy Światowy Dzień Kropki.  Na języku angielskim zaprosiliśmy uczniów klas 0-3 do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć. Uczniowie tworzyli swoje kropki, opowiadali o nich powtarzając przy tym słownictwo związane z kolora…

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

7

Na lekcjach informatyki klasy 1- 3 obchodziły Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Uczniowie oglądali kreskówkę przypominającą zasady udzielania pierwszej pomocy, odbyła się też pogadanka na ten temat. Na koniec uczniowie stworzyli tematyczne prace plastyczne, mające na celu utrwalenie numerów alarmowych.

Katarzyna Włodarczyk

Wakacyjne wspomnienia

IMG_1248

Uczniowie klasy VI przygotowali na lekcje języka angielskiego prezentacje na temat swoich wakacyjnych wspomnień, były bardzo ciekawe i bogate w fotografie.

Rada Samorządu Uczniowskiego

IMG_1293

Dzisiaj odbyło się pierwsze, organizacyjne spotkanie Rady Samorządu Uczniowskiego. Przygotowaliśmy dla Uczniów Naszej Szkoły moc atrakcji w tym roku szkolnym :) . Będziemy działać prężnie i dbać o dobrą atmosferę w naszej Szkole.

Wycieczka klasy 4

IMG_1222

Dzisiaj klasa IVa odwiedziła Stajnie Wilga. Nauczyliśmy się rozpalać ognisko, używać kompasu, budować tipi i hamak. Przygotowaliśmy też posiłek na ogniu- grzanki z serem. Dzięki wspaniałej atmosferze i pięknemu słońcu bawiliśmy się cudownie ! Klasa zintegrowana ! :)