Konkursy dla uczniów klas 0 – 3 w roku szkolnym 2017/2018

Wrzesień

  • „Kuferek wakacyjnych wspomnień”- konkurs plastyczny

Październik

  • Archimedes Lingua Plus – konkurs języka angielskiego
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”
  • Jesienny Konkurs Dyń
  • Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

Listopad

  • Konkurs Piosenki Patriotycznej
  • Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”
  • Gminny Konkurs Poezji Angielskiej

 

Grudzień

  • Mikołajkowy Turniej Sportowy
  • Ogólnopolski Konkurs  ”Alfik Humanistyczny”

Styczeń

  • Konkurs Języka Angielskiego „Olimpusek” dla klas 2 i 3

Luty

  • „Zima w obiektywie” – konkurs fotograficzny
  • „English 1 – 2 – 3” – konkurs tabliczki mnożenia po angielsku

Marzec

  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
  • Konkurs Piosenki Angielskiej
  • Konkurs recytatorski poezji angielskiej „The March Hare”
  • Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”
  • Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „Omnibus”
  • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”
  • Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
  • Konkurs „Zuch”

Maj

  • Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
  • Konkurs Języka Angielskiego „Spelling Bee”

Czerwiec

  • Konkurs kaligraficzny dla klas 0 – 1
  • Konkurs ortograficzny dla klas 2 – 3
  • Egzamin z jęz. angielskiego YLE MOVERS, YLE STARTERS

 

Konkursy dla uczniów klas 4 – 5 w roku szkolnym 2017/2018

Wrzesień

  • „Kuferek wakacyjnych wspomnień”- konkurs plastyczny
  • Szkolny Konkurs II Języka Obcego – dyktando

Październik

 

  • Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny
  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Olimpus”
  • Szkolny konkurs English T-shirt Day
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”
  • Przeprowadzenie pracy klasowej nr I z drugiego języka obcego
  • Jesienny Konkurs Dyń
  • Konkurs Informatyczny miniLOGIA. Grafika w Logo

Listopad

 

  • Konkurs Piosenki Patriotycznej
  • Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Olimpus”
  • Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora „Szkoły Marzeń”
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Francji, Niemczech i  Hiszpanii
  • Gminny Konkurs Poezji Angielskiej
  • Olimpiada z języka angielskiego „Olimpus”
  • I etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego
  • Konkurs filozoficzny „W drodze ku mądrości”
  • Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody „Olimpus”
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

Grudzień

 

  • Mikołajkowy Turniej Sportowy
  • Konkurs plastyczny na okładkę ulubionej książki
  • Przeprowadzenie pracy klasowej nr II z drugiego języka obcego

Styczeń

 

  • Konkurs „Sowa matematyczna”
  • Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody „Olimpus” – sesja zimowa
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg dla klasy 5

Luty

  • „Zima w obiektywie” – konkurs fotograficzny
  • Konkurs z Języka Angielskiego FOX
  • „Miłość niejedno ma imię…” – szkolny konkurs humanistyczny
  • Konkurs drugiego  języka obcego „Kaligram”

Marzec

 

  • Konkurs „Matematyka bez granic”
  • IV edycja Szkolnego Konkursu Literackiego „Zielono mi”
  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
  • Konkurs piosenki drugiego języka obcego
  • Przeprowadzenie pracy klasowej nr III z drugiego języka obcego
  • Konkurs Piosenki Angielskiej
  • Konkurs recytatorski poezji angielskiej „The March Hare”
  • Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”
  • Konkurs z języka niemieckiego „Olimpus”
  • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Kwiecień

  • Konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi
  • Konkurs plastyczny „Kraje francusko-, niemiecko- i hiszpańskojęzyczne w obrazie i formie”
  • Finał Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego

Maj

 

  • Zawody gimnastyczne
  • Przeprowadzenie pracy klasowej nr IV z drugiego języka obcego
  • Konkurs matematyczny „Albus”
  • Konkurs Języka Angielskiego „Spelling Bee”
  • Egzamin na kartę rowerową dla klasy 5

Czerwiec

 

  • Letnia Olimpiada Sportowa
  • Szkolny konkurs „Mam talent”
  • Egzamin z jęz. angielskiego KET