IMG_7433

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy VI w składzie:
Jagoda Dombrowska
Oliwier Antoniak
Mateusz Kręć
Marcel Laczycki
Julia Świętonowska
zdali egzamin KET pod koniec klasy 5 z BARDZO WYSOKIMI wynikami!
Gratulujemy!
Monika Smorągiewicz i Inga Łoś-Elżanowska


IMG_5162 (Copy)

Miło nam poinformować, że Gustaw Łakomy z klasy 4 zdobył III miejsce  w międzypowiatowym konkursie języka angielskiego SCHOOL IS COOL. Zwycięzcy gratulujemy!!!


Inga Łoś-Elżanowska i Monika Smorągiewicz


IMG_3814 (Copy)

Miło nam poinformować, że Tymoteusz Kasparek zdobył pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie poezji angielskiej THE MARCH HARE. Tymek musiał pokonać wielu zawodników z całej Warszawy i okolic.

Zwycięzcy gratulujemy!

Inga Łoś-Elżanowska


IMG_3756 (Copy)

Z przyjemnością informuję, że zwycięzcami w konkursie ENGLISH IS COOL zostali:

Piotr Woźniak kl.4
Gustaw Łakomy k.4
Adam Staśkiewicz kl.4
Jagoda Dombrowska kl.5
Oliwier Antoniak kl.5
Mateusz Kręć kl.5

Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w gminnych eliminacjach w kwietniu.

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJĘ!

Inga Łoś-Elżanowska


IMG_3754
Miło mi poinformować, iż laureatkami w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego OLIMPUS  zostały uczennice  Jagoda Dombrowska oraz Maja Tomczuk z klasy 5a.

Życzymy dalszych sukcesów!


IMG_3752
W tegorocznej edycji ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego Archimedes Lingua Plus laureatem pierwszego stopnia z wyróżnieniem został uczeń klasy 4a  Gustaw Łakomy.
Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za liczny udział w konkursie!


IMG_2659 (Copy)


Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 3b, Zuzanna Tucka, zdobyła wyróżnienie w gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
Gratulujemy


Z przyjemnością informujemy, że w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki.

Franciszek Bieniek z klasy 3a – wynik bardzo dobry
Zuzanna Tucka z klasy 3b – wynik bardzo dobry
Huber Latos z klasy 3a – wynik dobry
Amelia Juszczyk z klasy 3a – wynik dobry
Adrianna Serkies z klasy 3a – wynik dobry
Nikola Tokaj z klasy 3a – wynik dobry
Jagoda Dombrowska z klasy 3b – wynik dobry
Julia Janczura z klasy 3b – wynik dobry

Serdecznie gratulujemy!
Iwona Jeziorska


Z przyjemnością informujemy, iż nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki w  Ogólnopolskim Konkursie „ALFIK MATEMATYCZNY”.

Oto nasi zwycięzcy:

Aleksandra Walendzik z klasy 2A – wynik bardzo dobry

Patrycja Walendzik z klasy 2A – wynik bardzo dobry

Matylda Czernik z klasy 2A – wynik bardzo dobry

Marcel Winterot z klasy 2B – wynik bardzo dobry

Stanisław Boué z klasy 2A – wynik dobry

Weronika Kubiak z klasy 2A – wynik dobry

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Anna Kubacka

 


DSC_0732

We wrześniu zostały wręczone uczniom certyfikaty Movers, które określają poziom A1 w skali Rady Europy.
Wszyscy uczniowie zdali, a niektórzy nawet uzyskali wynik 100%.

Oto uczniowie, którzy podjęli się zdawania międzynarodowego egzaminu:

KAROLINA ZAWADZKA

MATEUSZ KUWAŁEK

ALEKSANDER SZCZOTKA

KAMIL ŁYSEK

OLAF DZIWULSKI

IGNACY DĄBROWSKI

RÓŻA DĄBROWSKA

MAŁGORZATA  KIDA

KAROL  RADZIKOWSKI

MAKSYMILIAN  MUCHA

BRUNO  HILCZER

ANNA  JUSZCZYK

PAULINA  KARCZMARCZYK

ADRIAN   NIEĆ

MARCELI POPIEL

ZOFIA  ZŁOTNICKA

MATEUSZ KRZYSZTOPORSKI

MARIA KOWALCZYK

MARTIN  MANZI

MATEUSZ  KRZYSZTOPORSKI

ZOFIA  JANKOWSKA

WERONIKA  BIEŃKOWSKA

IWO CHRZANOWSKI

JULIA  SŁAWOMIRSKA

JAN  MICIAŁKIEWICZ

ANTONIOS  PAPANIKOLAOU

LEON WÓJCIK

FRANCISZEK  ZAMOJSKI

JAGODA  FRANCIK

MATYLDA  KOSMALA

CYRYL  CISZEWSKI

SEBASTIAN  STĘPIEŃ

FILIP  MULARSKI

JAN  WASIAK

MATEUSZ   MIROSŁAW

ADAM  BORKOWSKI

ADAM  SZTRAUCH

EMILIA TROJANOWSKA

MICHAŁ  PIRUS

ALICJA  NOWICKA

HELENA  WOŁOWSKA

ANDER SUSSPERREGUI

SZYMON   MAŁKIEWICZ

KACPER   BOJAŃCZYK

Kacper  PYTKOWSKI

SZYMON  POŁEĆ

ALEKSANDER  MIĘKUS

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy kolejnych sukcesów!

Grażyna Malczyk oraz Anna Gorgoń


Obraz (21)poprawione


Ogólnopolski konkurs „Zuch”

Tytuł laureata w konkursie z zakresu edukacji wczesnoszkolnej uzyskali:
Maja Zapała z klasy 3a, zajmując 5 miejsce;
Stanisław Boue z klasy 1a, zajmując 6 miejsce;
Matylda Czernik z klasy 1a, zajmując 6 miejsce;
Karol Markiewicz z klasy 1a, zajmując 6 miejsce;
Aleksandra Walendzik z klasy 1a, zajmując 6 miejsce;
Weronika Kubiak z klasy 1a, zajmując 8 miejsce;
Antoni Trzaska z klasy 1b, zajmując 8 miejsce;
Łukasz Skupień z klasy 2b, zajmując 9 miejsce;
Bartłomiej Brodawka z klasy 3b, zajmując 11 miejsce;
Patrycja Walendzik z klasy 1a, zajmując 11 miejsce;
Piotr Woźniak z klasy 1a, zajmując 11 miejsce;
Adam Staśkiewicz z klasy 1a, zajmując 14 miejsce;
Antonina Renkas z klasy 1b, zajmując 15 miejsce;

Tytuł laureata w konkursie z zakresu języka angielskiego uzyskali:
Adrianna Serkies z klasy 2a, zajmując 5 miejsce;
Philip Wills z klasy 2a, zajmując 7 miejsce;
Ignacy Sekuła z klasy 2a, zajmując 11 miejsce;
Nikola Tokaj z klasy 2a, zajmując 15 miejsce.


Ogólnopolski konkurs logicznego myślenia

Łukasz Skupień
z klasy 2b – wyróżnienie


Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny”

Maja Zapała z klasy 3a,
Łukasz Skupień z klasy 2b,
Lena Adamczuk z klasy 2b,
Nikola Tokaj z klasy 2a.


Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK”

Stanisław Boué z kl. 1A – laureat
Wiktoria Góniak z kl. 1A – laureat
Patrycja Walendzik z kl. 1A – laureat
Adam Staśkiewicz z kl. 1A – nagroda
Basia Kosińska z kl. 1B – nagroda
Franciszek Lewandowski z kl. 1B – nagroda
Natalia Woźniak z kl. 3B – nagroda
Zuzanna Zboch z kl. 3B – nagroda
Marcelina Laczycka z kl. 1A – wyróżnienie
Julia Bichta z kl. 1A – wyróżnienie
Tymon Fusek – Sawicki z kl. 1A – wyróżnienie
Weronika Kubiak z kl. 1A – wyróżnienie
Aleksandra Walendzik z kl. 1A – wyróżnienie
Piotr Woźniak z kl. 1A – wyróżnienie
Adam Kszczot z kl. 1B – wyróżnienie
Igor Mitoraj z kl. 1B – wyróżnienie
Maximilian Wills z kl. 1B – wyróżnienie
Kaj Wnuk z kl. 1B – wyróżnienie
Franciszek Bieniek z kl. 2A – wyróżnienie
Amelia Juszczyk z kl. 2A – wyróżnienie
Adrianna Serkies z kl. 2A – wyróżnienie
Julia Janczura z kl. 2B – wyróżnienie
Leonard Koślacz z kl. 3A – wyróżnienie
Szymon Małkiewicz z kl. 3A – wyróżnienie
Alicja Nowicka z kl. 3A – wyróżnienie
Maja Zapała z kl. 3A – wyróżnienie
Łukasz Bogusławski z kl. 3B – wyróżnienie
Natalia Borawska z kl. 3B – wyróżnienie
Bartłomiej Brodawka z kl. 3B – wyróżnienie
Olga Cebula z kl. 3B – wyróżnienie
Iwo Chrzanowski z kl. 3B – wyróżnienie


Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „OMNIBUS”

Zuzanna Tucka z kl. 2B – wynik dobry
Amelia Juszczyk z kl. 2A – wynik dobry
Alicja Nowicka z kl. 3A – wynik dobry
Maja Zapała z kl. 3A – wynik dobry
Maja Pianko z kl. 3B – wynik dobry
Iwo Chrzanowski z kl. 3B – wynik dobry


Olimpiada z Języka Angielskiego Lingua Plus:

Kl. 2
Laureaci II stopnia:
Philip Wills
Nikola Tokaj
Jagoda Dombrowska

Laureatka III stopnia:
Adrianna Serkies

Laureaci IV Stopnia
Mateusz Kręć
Hubert Latos
Miłosz Bocheński
Noemi Busz
Amelia Juszczyk
Zuzanna Tucka

Laureaci V stopnia
Mikołaj Bortnik
Julia Janczura
Natalia Walczak

Kl. 3
Laureaci IV stopnia
Leonard Koślacz
Natalia Woźniak
Szymon Połeć

Laureaci V stopnia
Michał Pirus
Bartłomiej Brodawka
Zuzanna Wilk


Ogólnopolski konkurs Alfik Humanistyczny:

Alicja Nowicka 3A I miejsce w kraju

Bardzo dobre wyniki uzyskali:

Maja Pianko 3b
Aleksander Miękus 3b
Karolina Krasicka 3a
Maja Zapała 3a
Leon Koślacz 3a
Natalia Borowska 3b
Szymon Małkiewicz 3a

Dobry wynik uzyskali:

Piotr Zawadzki 3a
Bartłomiej Brodawka 3b
Olga Cebula 3b

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


Turniej Szachowy z cyklu „Prestigio Cup”

Borys Massalski – I miejsce w swojej kategorii wiekowej


Ogólnopolski konkurs „ZUCH”:

Miłosz Bocheński z klasy 1b – laureat
Amelia Siwecka z klasy 1a – laureat
Zuzanna Tucka z klasy 1b – laureat
Oliwia Drapińska z klasy 1b – laureat


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny:

W kategorii „ŻACZEK”:
Alicja Nowicka z klasy 2A – laureat
Maja Zapała z klasy 2A – wynik bardzo dobry

W kategorii „MALUCH”:
Dawid Kowalczyk z klasy 3B – laureat
Agata Mońko z klasy 3B – wynik bardzo dobry
Michał Kulikowski z klasy 3B – wynik bardzo dobry
Antonina Rutkowska z klasy 3B – wynik bardzo dobry
Marianna Cebula z klasy 3B – wyróżnienie


Ogólnopolski konkurs logicznego myślenia:

Antonina Rutkowska z kl. 3B – laureat
Marianna Cebula z kl. 3B – laureat
Martyna Urban z kl. 3B – laureat
Agata Mońko z kl. 3B – wyróżnienie
Michał Kulikowski z kl. 3B – wyróżnienie
Dawid Kowalczyk z kl. 3B – wyróżnienie
Mikołaj Krasicki z kl. 3B – wyróżnienie
Jan Staśkiewicz z kl. 3B – wyróżnienie


Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK”:

Franciszek Bieniek z klasy 1A – laureat
Maria Murawska z klasy 1A – wyróżnienie
Marcel Laczycki z klasy 1A – wyróżnienie
Hubert Latos z klasy 1A – wyróżnienie
Ignacy Sekuła z klasy 1A – wyróżnienie
Adrianna Serkies z klasy 1A – wyróżnienie
Nikola Tokaj z klasy 1A – wyróżnienie
Fryderyk Wychadańczuk z klasy 1A – wyróżnienie
Lena Adamczuk z klasy 1B – wyróżnienie
Miłosz Bocheński z klasy 1B – wyróżnienie
Jagoda Dombrowska z klasy 1B – wyróżnienie
Julia Janczura z klasy 1B – wyróżnienie
Mateusz Kręć z klasy 1B – wyróżnienie
Łukasz Skupień z klasy 1B – wyróżnienie
Mikołaj Wysogrocki z klasy 1B – wyróżnienie
Alicja Nowicka z klasy 2A – wyróżnienie
Maja Pianko z klasy 2B – wyróżnienie
Marianna Cebula z klasy 3B – wyróżnienie
Michał Kulikowski z klasy 3B – wyróżnienie
Antonina Rutkowska z klasy 3B – wyróżnienie
Jan Staśkiewicz z klasy 3B – wyróżnienie
Martyna Urban z klasy 3B – wyróżnienie


Ogólnopolski konkurs „OMNIBUS HUMANISTYCZNY”:

Alicja Nowicka z kl. 2A – bardzo dobry wynik
Ola Mrowiec z kl. 2B – bardzo dobry wynik
Borys Massalski z kl. 2A – dobry wynik
Cyryl Ciszewski z kl. 2A – dobry wynik
Maja Pianko z kl. 2B – dobry wynik
Jerzy Sobczyk z kl. 3A – bardzo dobry wynik
Michał Kulikowski z kl. 3B – bardzo dobry wynik
Marianna Cebula z kl. 3B – bardzo dobry wynik
Antonina Rutkowska z kl. 3B – bardzo dobry wynik
Dawid Kowalczyk z kl. 3B – bardzo dobry wynik
Mikołaj Krasicki z kl. 3B – bardzo dobry wynik
Jan Staśkiewicz z kl. 3B – bardzo dobry wynik
Agata Mońko z kl. 3B – dobry wynik
Emilia Ziobrowska z kl. 3A – dobry wynik
Weronika Ziemniak z kl. 3A – dobry wynik


Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej:

Emilka Ziobrowska z kl. IIIA – II miejsce
Zosia Chrzanowska z kl. IIIB – wyróżnienie.


Międzyszkolne zawody pływackie:

Agata Mońko z kl. IIIB – III miejsce


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”:

Amelia Więckowska z kl. 2A – I miejsce

Antonina Rutkowska z kl. 3B – wyróżnienie
Weronika Ziemniak z kl. 3A – wyróżnienie
Antonina Bobrowska z kl. 3A – wyróżnienie
Wiktoria Starzak z kl. 3B – wyróżnienie
Justyna Mirowska z kl. 3A – wyróżnienie


Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”:

Marianna Cebula z kl. 3B – I miejsce

Antonina Rutkowska z kl. 3B – wyróżnienie
Agata Mońko z kl. 3B – wyróżnienie
Sara Hossain z kl. 3B – wyróżnienie
Martyna Urban z kl. 3B – wyróżnienie
Justyna Kolasińska z kl. 3A – wyróżnienie
Ksawery Kamienik z kl. 3B – wyróżnienie
Jan Staśkiewicz z kl. 3B – wyróżnienie
Mikołaj Krasicki z kl. 3B – wyróżnienie
Hanna Bartosz z kl. 3B – wyróżnienie
Zofia Chrzanowska z kl. 3B – wyróżnienie
Emilia Ziobrowska z kl. 3A – wyróżnienie
Michał Kulikowski z kl. 3B – wyróżnienie


Olimpiada Lingua Plus z Języka Angielskiego:

Klasy 2

Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:
Jan Petersen
Cyryl Ciszewski
Szymon Małkiewicz

Laureaci I stopnia

Iwo Chrzanowski
Karolina Krasicka

Laureaci II stopnia

Mateusz Mirosław
Leonard Koślacz
Olga Cebula

Laureaci III stopnia
Zuzanna Wilk
Michał Pirus
Alicja Nowicka
Maja Zapała
Karolina Zawadzka
Damian Piechocki

Laureaci IV stopnia
Maja Pianko
Wiktor Sadowski

Klasy 3

Laureatka I stopnia
Maya Boutriha

Laureaci II stopnia
Jerzy Sobczyk
Marianna Cebula

Laureaci III stopnia

Michał Kulikowski
Maria Orzechowska

Laureaci IV stopnia
Jan Staśkiewicz
Antonina Rutkowska
Emilia Ziobrowska
Natalia Pruszyńska
Mikołaj Krasicki
Agata Mońko

Laureaci V stopnia
Magdalena Zapaśnik
Ksawery Kamienik
Kuba Koperski
Wiktoria Starzak
Hanna Bartosz
Weronika Ziemniak
Maja Bocheńska
Krzysztof Zawadzki


Ogólnopolski Konkurs „Alfik humanistyczny”:

Maja Pianko z klasy 2B – wynik bardzo dobry
Alicja Nowicka z klasy 2A – wynik dobry
Emilia Ziobrowska z klasy 3A – wynik bardzo dobry
Agata Mońko z klasy 3B – wynik bardzo dobry
Jan Staśkiewicz z klasy 3B – wynik dobry
Marianna Cebula z klasy 3B – wynik dobry
Michał Kulikowski z klasy 3B – wynik dobry


Macmillan Primary School Tournament II:

Jerzy Sobczyk z klasy 3A – miejsce II
Michał Kulikowski z klasy 3B – miejsce III


Ogólnopolski test ortograficzny:

Cyryl Ciszewski
z klasy 2A – ekspert ortografii
Marianna Cebula z klasy 3B – ekspert ortografii
Agata Mońko z klasy 3B – ekspert ortografii
Antonina Rutkowska z klasy 3B – ekspert ortografii
Mikołaj Krasicki z klasy 3B – ekspert ortografii
Jerzy Sobczyk z klasy 3A – ekspert ortografii


Ogólnopolski Konkurs „ALFIK MATEMATYCZNY”:

Marianna Cebula z klasy 3B – wynik dobry
Antonina Rutkowska z klasy 3B – wynik dobry
Jan Staśkiewicz z klasy 3B – wynik dobry

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013


Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „OMNIBUS”

Agata Mońko z kl. 2B – wynik bardzo dobry
Michał Kulikowski z kl. 2B – wynik bardzo dobry
Antonina Rutkowska z kl. 2B – wynik bardzo dobry
Sara Hossain z kl. 2B – wynik dobry
Jan Staśkiewicz z kl. 2B – wynik dobry


Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”:

Dawid Kowalczyk z kl. 2B – wynik bardzo dobry
Agata Mońko z kl. 2B – wynik bardzo dobry
Magdalena Zapaśnik z kl. 2B – wyróżnienie
Michał Kulikowski z kl. 2B – wyróżnienie
Antonina Rutkowska z kl. 2B – wyróżnienie
Jan Staśkiewicz z kl. 2B – wyróżnienie
Bartłomiej Szołkowski z kl. 3A – wyróżnienie
Julia Zapała z kl. 3A – wyróżnienie


Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny  „Alfik Humanistyczny”:

Agata Mońko z klasy 2B – laureatka
Antonina Rutkowska z klasy 2B – wynik bardzo dobry
Marianna Cebula z klasy 2B – wynik dobry
Michał Kulikowski z klasy 2B – wynik dobry
Julia Malinowska z klasy 3A – wynik bardzo dobry
Krzyś Fogel z klasy 3A – wynik bardzo dobry
Dominika Morawska z klasy 3B – wynik bardzo dobry
Julia Staszczuk z klasy 3B – wynik dobry


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT:

Michał Kulikowski z klasy 2B – wynik bardzo dobry
Antonina Rutkowska z klasy 2B – wynik dobry
Marianna Cebula z klasy 2B – wynik dobry
Piotr Waszak z klasy 3A – wynik dobry


Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK”:

Agata Mońko z klasy 2B – laureatka
Antonina Rutkowska z klasy 2B – laureatka
Jan Staśkiewicz z klasy 2B – laureat
Marianna Cebula z klasy 2B – wynik dobry
Michał Kulikowski z klasy 2B – wynik dobry
Bartłomiej Brodawka z klasy 1B – wynik dobry
Krzysztof Fogel z klasy 3A – wynik dobry
Piotr Waszak z klasy 3A – wynik dobry
Maja Zapała z klasy 1A – wyróżnienie
Kuba Koperski z klasy 2A – wyróżnienie
Katarzyna Krajewska z klasy 3B – wyróżnienie
Dominika Morawska z klasy 3B – wyróżnienie
Julia Olczak z klasy 3B – wyróżnienie
Bartłomiej Szołkowski z klasy 3A – wyróżnienie

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012


XVI Konkursu Poezji Angielskiej THE MARCH HARE:

Zosia Orzechowska z klasy 3B
Julia Staszczuk z klasy 3B
Oskar Sługocki z klasy 3B


English-speaking countries contest:

W kategorii klas 2 wygrali:

1. Krzysztof Fogel z klasy 3A
2. Julia Olczak z klasy 3B
3. Dominika Morawska  z klasy 3A

W kategorii klas 3:

1. Janek Francik z klasy 3B
2. Matylda Boue z klasy 3A
3. Adrian Abramczyk z klasy 3A


Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny OMNIBUS

W Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym OMNIBUS nasi uczniowie z klas trzecich otrzymali dyplom uznania, uzyskując powyżej 85 % (wynik bardzo dobry) bądź 80 % (wynik dobry) punktów możliwych do zdobycia. Są to:

Julia Mirosław z klasy 3B – wynik bardzo dobry
Gabriela Potoczek z klasy 3B – wynik bardzo dobry
Jagoda Janiszewska z klasy 3B – wynik bardzo dobry
Adrian Abramczyk z klasy 3A – wynik dobry
Filip Żakowski z klasy 3A – wynik dobry


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

W kategorii „ŻACZEK”:

Krzysztof Fogel z klasy 2A
Julia Zapała z klasy 2A
Jan Tarczyński z klasy 2A
Bartłomiej Szołkowski z klasy 2A
Marek Stączek z klasy 2B

W kategorii „MALUCH”:

Ryszard Markowski z klasy 3A
Jan Francik z klasy 3B
Zuzanna Pruszyńska z klasy 3A


Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK”

W Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK” nasi uczniowie osiągnęli wyróżnienia, uzyskując ponad 80% punktów możliwych do zdobycia, zdobyli nagrody za wysoki wynik oraz nagrody główne (uzyskując ponad 95% punktów możliwych do zdobycia).
Oto nasi zwycięzcy:

Michał Kulikowski z kl. 1B – wyróżnienie
Agata Mońko z kl. 1B – wyróżnienie
Antonina Rutkowska z kl. 1B – wyróżnienie
Wiktor Ankurowski z kl. 2A – wyróżnienie
Ewa Golubińska z kl. 2A – wyróżnienie
Adrian Abramczyk z kl. 3A – wyróżnienie
Roman Rutkowski z kl. 3B – wyróżnienie
Krzysztof Fogel z kl. 2A – nagroda za wysoki wynik
Bartłomiej Szołkowski z kl. 2A – nagroda główna
Julia Zapała z kl. 2A – nagroda główna
Julia Mirosław z kl. 3B – nagroda główna


Egzamin Cambridge Starters:

Natalia Pruszyńska  z klasy 1A
Michał Kulikowski z klasy 1B
Agata Mońko z klasy 1B
Magdalena Zapaśnik z klasy 1B
Tomasz Kołodziejczyk z klasy 1A
Ksawery Kamienik z klasy 1B
Dawid Kowalczyk z klasy 1B


Egzamin Cambridge Movers:

Maksymilian Rechnio z klasy 2B
Ignacy Kubiak z klasy 2A
Weronika Głuchowska z klasy 2B
Julia Malinowska z klasy 2B
Ewa Golubińska z klasy 2A
Anna Kierzyńska z klasy2A
Oskar Sługocki z klasy 2B
Dominika Morawska z klasy 2A
Julia Staszczuk z klasy 2B
Marcelina Kotylak z klasy2b
Julia Olczak z klasy 2B
Juliusz Sekuła z klasy 2B
Zofia Orzechowska z klasy 2B


Olimpiada z języka angielskiego Oxford Plus XX Edycja:

Klasy 2

Maria Orzechowska laureatka V stopnia
Natalia Pruszyńska laureatka V stopnia
Dawid Kowalczyk laureat IV stopnia
Michał Kulikowski laureat IV stopnia
Tomasz Kołodziejczyk laureat IV stopnia
Kuba Koperski laureat III stopnia
Maya Boutriha laureatka III stopnia
Jerzy Sobczyk laureat III stopnia
Antonina Rutkowska laureatka II stopnia
Sara Hossain laureatka II stopnia
Mikołaj Krasicki laureat I stopnia
Agata Mońko laureatka I stopnia
Marianna Cebula laureatka I stopnia

Klasy 3

Maja Danielewska laureatka V stopnia
Julia Malinowska laureatka IV stopnia
Juliusz Sekuła laureat IV stopnia
Piotr Waszak laureat IV stopnia
Zofia Orzechowska laureatka IV stopnia
Ewa Golubińska laureatka IV stopnia
Julia Zapała laureatka III stopnia
Oskar Sługocki laureat III stopnia
Marcelina Kotylak laureatka II stopnia
Anna Kierzyńska laureatka II stopnia
Krzysztof Fogel laureat I stopnia
Julia Olczak laureatka I stopnia
Weronika Głuchowska laureatka I stopnia
Jan Tarczyński laureat I stopnia
Konstanty Czernik laureat I stopnia


Międzyszkolny Konkurs literowania Spelling Bee:

Kl. 1

1 – Ignacy Dąbrowski
2 – Cyryl Ciszewski z klasy 1A
3 – Jan Petersen z klasy 1B

Kl. 2

1 – Dawid Kowalczyk z klasy 2B
2 – Michał Kulikowski z klasy 2B
3 – Natalia Pruszyńska z klasy 2A

Kl. 3

1 – Maks Czyż z klasy 3B
2 – Julia Staszczuk z klasy 3B
3 – Mateusz Pruchnik