Witamy na stronie

naszego LO!

Chcemy, by nasza szkoła pomogła uczniom znaleźć swoją drogę w złożonym, ciągle zmieniającym się świecie, by najpierw była mądrym opiekunem dziecka w klasach młodszych, a następnie – przewodnikiem młodego człowieka.

Jesteśmy przekonani o tym, że w turbulentnym otoczeniu tradycyjne wartości mogą być stabilnym fundamentem.

Pragniemy zaszczepić naszym wychowankom silne przekonanie o tym, że stałe kształcenie się, właściwie przez całe życie, jest nie tylko koniecznością, ale też– przyjemnością.

WIĘCEJ

Galeria

zdjęć

Aktualności

TRZY HITY NA KONIEC MAJA

W tym roku szkolnym wyjątkowo pod koniec maja obchodziliśmy Święto Konstytucji. Było ono jak zwykle okazją do przypomnienia przesłania Konstytucji 3 Maja z […]

Wyjście integracyjne 3A

Wyjścia integracyjne są kluczowym elementem wspólnej zabawy i pracy zespołowej. Klasa 3a liceum wykorzystała wiosenny dzień integracyjny na wyjście do centrum gier militarnych, […]

Gifted and talented contest

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż troje uczniów Maja Sternicka, Tomasz Gumiński oraz Aleksy Wójtowicz wzięli udział w finale konkursu gifted and talented […]

Finalista Kacper Siatkowski

Z przyjemnością informuję, iż uczeń Kacper Siatkowski z klasy 3A, jest tegorocznym finalistą 73 edycji Olimpiady Fizycznej organizowanej przez Uniwersytet Warszawski. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

2 KLASA PALO W BLASKU KRÓLEWSKIEGO MAJESTATU

Historia lubi się powtarzać, dlatego, jak co roku, uczniowie klas drugich PALO wybrali się z wizytą na sarmacki dwór Jana III Sobieskiego w […]

STO LAT (POLSKIEJ PIOSENKI)!

Uczniowie PALO wybrali się w maju do Teatru BUFFO na koncert STO LAT POLSKIEJ PIOSENKI. Było do dopełnienie szkolnych lekcji na temat II […]

Rekrutacja 2024/2025

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

Prywatne Akademickie Liceum Piaseczno – pasja do nauki i doskonałe możliwości rozwoju

Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące Piaseczno to miejsce, gdzie pasja do nauki spotyka się z doskonałymi możliwościami rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszą ofertę edukacyjną zarówno dla mieszkańców Warszawy, jak i Piaseczna. Jako renomowane i wyróżniające się Prywatne Liceum , stawiamy na holistyczny rozwój uczniów i indywidualne podejście do każdego z nich.

Liceum Piaseczno – edukacja dla przyszłości

W naszym Liceum Piaseczno, priorytetem jest przygotowanie uczniów do wyzwań czekających na nich w przyszłości. Oferujemy szeroki zakres przedmiotów, od nauk ścisłych, przez humanistyczne, naukę języka anielskiego, po nowoczesne technologie. Co więcej? Każdy z uczniów ma możliwości wyboru dodatkowego języka obcego do nauki: francuskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego. Nasz plan nauczania jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczniów, co czyni naszą ofertę unikalną na tle innych szkół.

Liceum Prywatne Warszawa – decyzja o wyborze szkoły

Stojąc przed wyborem kontynuacji edukacji po szkole podstawowej, uczniowie i ich rodzice stają przed niełatwym zadaniem wyboru między liceum, technikum, a szkołą zawodową. To decyzja, która powinna być podyktowana indywidualnymi zdolnościami ucznia oraz jego przyszłymi planami zawodowymi. Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie oferuje unikalne podejście do edukacji, dostosowane do osobistych potrzeb i zainteresowań uczniów.

W naszym Liceum Akademickim uczą aktualni lub byli wykładowcy uczelni wyższych, w tym m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu SWPS. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe przygotowanie uczniów do egzaminów na studia w różnych kierunkach: humanistyczno-prawnicze, przyrodniczo-medyczne, matematyczno-informatyczne czy społeczno-ekonomiczne.

Prywatne Liceum w Warszawie – Twoja szansa na indywidualny rozwój

Liceum Prywatne Warszawa to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie indywidualne podejście do nauki, ukierunkowanie na rozwijanie pasji oraz naukę w kameralnych grupach. Posiadające blisko 30-letnie doświadczenie, nasze Akademickie Liceum, dzisiaj kontynuuje swoją misję edukacyjną, oferując szeroką gamę kierunków nauczania.

Edukacja na najwyższym poziomie w Liceum Piaseczno

Kładziemy nacisk na rozwijanie indywidualnych talentów uczniów i dostosowywanie ścieżek edukacyjnych do ich zainteresowań. Wyjątkowość naszej oferty podkreśla możliwość nauki kilku języków obcych na wysokim poziomie. Nasze metody nauczania, oparte na nowoczesnych programach edukacyjnych zapewniają wysokie efekty kształcenia. Współpraca z doradcami zawodowymi i uczelniami wyższymi pomaga naszym uczniom w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Liceum Piaseczno – inwestycja w przyszłość

Wybierając nasze Liceum Ogólnokształcące Piaseczno, inwestujesz w swoją przyszłość. Dzięki doświadczonej kadrze nauczycielskiej, uczniowie są doskonale przygotowani do egzaminu maturalnego. Doświadczeni eksperci, specjaliści pomagają rozwijać potencjał uczniów oraz pokonywać wszelkie pojawiające się trudności. Organizujemy zajęcia z zakresu coachingu kariery, które prowadzone są przez pracownika naukowego Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Każdy z uczniów ma zapewnione wsparcie psychologa lub pedagoga. Ponadto, organizujemy wyjazdy edukacyjne oraz oferujemy stypendia dla najlepszych uczniów, co dodatkowo motywuje do nauki.

Poznaj wyjątkową atmosferę w Prywatnym Liceum Warszawa

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i odwiedzenia naszej szkoły, aby na własne oczy przekonać się o wyjątkowej atmosferze, jaka panuje w naszym Liceum. Nasza doświadczona kadra pedagogiczna z entuzjazmem dzieli się wiedzą, przygotowując młodzież do wyzwań przyszłości. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności edukacyjnej i wspólnego kształtowania przyszłości.

Prywatne Liceum Piaseczno – szansa na rozwój pasji i talentów

Jesteśmy przekonani, że każdy uczeń zasługuje na szansę, by rozwijać swoje pasje i talent. Nasze Prywatne Liceum w Piasecznie otwiera drzwi do świata pełnego możliwości. Zapraszamy do odwiedzenia nas i poznania bliżej tego, co możemy zaoferować. Razem kształtujemy przyszłość na miarę XXI wieku.

Odkryj swoją ścieżkę w edukacji razem z nami. Czekamy na Ciebie!