O nas

Od żłobka do matury

W roku 1992 Maria Moykowska na fali przemian ustrojowych wzięła sprawy w swoje ręce i założyła małą szkołę dla własnych dzieci, która mieściła się w wynajmowanym budynku.
Obecnie Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 „Szkoła Marzeń” ma własny, komfortowy budynek przy ulicy Zielonej 14 w Piasecznie. Na blisko 6000 mkw. powierzchni użytkowej mieszczą się w nim sale lekcyjne, pracownie, w tym nowoczesna fizyczno-chemiczna, oraz pełnowymiarowa sala gimnastyczna. Na przylegającym terenie do dyspozycji uczniów jest nowoczesny plac zabaw, boisko sportowe i siłownia na świeżym powietrzu.
Po zakończonych lekcjach uczniowie mogą rozwijać swoje pasje na zajęciach pozalekcyjnych lub w Niepublicznej Szkole Muzycznej I stopnia, a absolwenci szkoły podstawowej – kształcić się w Prywatnym Akademickim Liceum Ogólnokształcącym. Nieopodal, przy ulicy Orzeszkowej 15, prowadzimy przedszkole „Ptasie Gniazdo”, w którym mieści się również żłobek.
Organem prowadzącym tych wszystkich instytucji oświatowych jest należąca do rodziny Moykowskich „Sapientia” sp. z o.o., zarządzana przez Panią Prezes Marię Moykowską oraz Wiceprezesa Kazimierz Stankiewicza.

« 1 z 69 »