Konkurs “Kartka Walentynkowa” rozstrzygnięty!

Ogromne brawa dla wszystkich uczestników konkursu! Wszystkie prace które otrzymaliśmy były wyjątkowe i bardzo ciężko było wyłonić zwycięzcę. Jednak, po burzliwych obradach jury wybrało najlepsze prace.

I tak…
I miejsce – Julia Szewczyk
II miejsce – Tosia Rutkowska
III miejsce – Ola Mrowiec i Alicja Napierska

Wyróżnienia:
Laura Lattari
Dominika Bartosz
Dominika Morawska
Maja Danielewska
Marysia Kuk

Jeszcze raz GRATULUJEMY 🙂

Czytaj więcej

ROMEO I JULIA – PRZEDSTAWIENIE KLASY 2B

Historia wielkiej miłości zakończyła (ty)dzień walentynkowy w naszej szkole. Klasa 2B opowiedziała nam historię Romeo i Julii po angielsku. Oprócz rodziny Capuletich i Montecchich w opowieści niespodziewanie pojawili się Faceci w Czerni czy Harry Potter. Jednym słowem – pomieszanie z poplątaniem a koniec, jak wszystkim wiadomo, niestety bez happy end’u…

Czytaj więcej

„WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA” –PROJEKT EDUKACYJNY UNICEF

,,,

Czytaj więcej

Zakopane 2013

Tegoroczne ferie zimowe, grupa dzieci z klas 1 – 6 oraz gimnazjum, spędziła na obozie narciarsko – snowboardowym w Zakopanem. Codziennie wyruszaliśmy na stok, by pod okiem wykwalifikowanych instruktorów doskonalić swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe. Początki były różne, zdarzały się upadki, zawsze jednak mieliśmy dobry humor. Atrakcji nam nie brakowało, ciągle czekały na nas jakieś przyjemności. Mile spędzaliśmy czas na basenie, spacerując po urokliwym Zakopanem czy piekąc przy ognisku kiełbaski. Wiele frajdy sprawiły także wszystkim spacer Doliną Olczyską, dyskoteka oraz zorganizowane za zakończenie obozu Mistrzostwa Sportowe w zjeździe slalomem na czas. Dla wszystkich był to wyjątkowo miło spędzony czas. Wypoczęci i pełni wrażeń powróciliśmy do domów. Za rok znów odwiedzimy tę zimową stolicę Polski.

Czytaj więcej