Bal karnawałowy
12 lutego w naszej szkole odbył się BAL KARNAWAŁOWY “Podróż po kontynentach”. W tym dniu uczniowie oraz nauczyciele zamienili się w Indian, Eskimosów, Azjatów, Afrykańczyków. Wspaniale bawiliśmy się przy gorących hitach ostatnich lat. Dodatkową atrakcją były również rozmaite zabawy i konkursy.










